Київська Мала академія наук нагородила своїх вихованців за результатами 2019-2020 навчального року.

Київська МАН організувала та провела наймасштабніше онлайн нагородження переможців ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, а також тих вихованців Київської МАН, чиї наукові проєкти перемогли на міжнародних наукових конкурсах або ще представлятимуть Україну на них. Назвою цьогорічної церемонії нагородження стала  номінація «Фронтмейкери інноваційної реальності», адже вихованці – авангард прогресу, новаторства, винахідництва, інновацій, трендів, ідей!

Переможці-учасники церемонії нагородження отримали привітання на свою адресу та відчули гордощі за свою працю, отримали моральне задоволення від досягнення цьогорічної мети. Цього року їх привітали: директорка Київської Малої академії наук учнівської молоді Ірина Юріївна ПОЛІЩУК; директорка Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Олена Григорівна ФІДАНЯН; голова Піклувальної ради Київської Малої академії наук, заступник міського голови – секретар  Київради Володимир Володимирович ПРОКОПІВ; президент Малої академії наук України, академік НАН України Станіслав Олексійович ДОВГИЙ; перший віцепрезидент Національної академії наук України, академік НАН України Антон Григорович НАУМОВЕЦЬ, директор Національного центру «Мала академія наук України» Оксен Васильович ЛІСОВИЙ, випускники Київської МАН та зіркові гості.

Понад 1000 переможців цього навчального року зараховуються у КМАН SMART COMMUNITY

За досягнутий результат 943 учні були нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки.
Грамотами Департаменту освіти і науки та президії Національної академії наук України нагородили також 3-х переможців міжнародних конкурсів та 15 вихованців, які здобули право представляти Україну у мiжнароднiй науковiй спiльнотi у 2019-2020 навчальному році, а також 14 наукових керівників за вагомий особистий внесок у їх підготовку до юнацьких міжнародних конкурсів наукової творчості.

Традиційно Київська МАН за підсумками навчального року визначила та нагородила перехідною почесною відзнакою «Золота сова» за високі досягнення у ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України кращі районні управління освіти м. Києва та наукові товариства учнів колективних членів Київської Малої академії наук:

– Управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації;
– Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації;
– Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації,
– Наукове товариство учнів Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» Солом’янського району м. Києва;
– Наукове товариство учнів ліцею «Наукова зміна» Дарницького району м. Києва;
– Наукове товариство учнів Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка Печерського району м. Києва.

Грамотами президії Національної академії наук України і Департаменту освіти і науки за плідну та цілеспрямовану роботу з творчо обдарованою учнівською молоддю було нагороджени наукові товариства учнів-колективні члени Київської Малої академії наук:

– Наукове товариство учнів Київської гімназії східних мов № 1 Святошинського району м. Києва;
– Наукове товариство учнів гімназії «Академія» Святошинського району м. Києва;
– Наукове товариство учнів навчально-виховного комплексу № 157 Оболонського району м. Києва.

За багаторічну плідну співпрацю з Київською Малою академією наук учнівської молоді  у справі виховання майбутньої наукової зміни Грамотами відзначено 15 партнерів, серед яких провідні ЗВО України та Києва.

Подяками за самовіддану роботу з творчо обдарованою учнівською молоддю та плідну співпрацю з Київською МАН у 2019-2020 навчальному році було нагороджено 375 освітян м. Києва.

Всі наші понад 1000 переможців цього навчального року зараховуються у «КМАН SMART COMMUNITY», де нова генерація найрозумніших винахідників нашого міста об’єднується для роботи над новими проєктами у співпраці з міжнародними компаніями.

 

Одним із медіапартнерів заходу став журнал "Українки"

Ведучими цьогорічного урочистого заходу «Фронтмейкери інноваційної реальності» стали Євген Назаренко, актор театру та кіно, та славнозвісні «Освітні амбасадорки», які з нагоди 10-річчя КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» створили унікальну чат-бот програму «ОСА Assistants», яка дає відповіді на найпоширеніші запитання. До слова, «Освітні амбасадорки» – це яскраві вихованки Київської МАН, які у свої 14-17 років займаються наукою 24/7, розкривають свій особистий потенціал і досягають значного успіху у навчанні.

Співорганізатори заходу: компанії «GUGA Entertainment Group» та «KOLLERAHA».
Медіа партнери: Інформаційна агенція «Українські новини»; Портал ділової та політичної інформації «ПромПолітІнформ»; Wo.mo; Ukrainky.com.

Київська МАН також щиро дякує провідній технологині-візажині компанії BES Ukraine Ірині Шевчук.

Особлива подяка автору ідеї та розробнику освітньої платформи AGGR University за підтримки PATProfi, випускнику відділення екології та аграрних наук Київської МАН Артему Гончаренко. Для всіх переможців, що посіли І місце у ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту, команда платформи AGGR подарувала сертифікати на проходження навчального курсу на вибір.

Рубрика: 

Новини партнерів

?