4 правила догляду за волоссям після морозів і взагалі взимку.
Розпитали трихолога Тетяну Мельничук, бо після всіх отих шапок, кондиціонерів, обігрівачів і нинішніх -12 на голові суха солома. А хочеться ж розпускати кучері, хоча б навесні. Тоді, радить Тетяна (а вона до речі член Асоціації трихологів України, спеціаліст Центру здоровˈя волосся, лектор тематичних семінарів) треба:

1. Зволожувати повітря у приміщеннях, де проводимо більшу частину часу, і пити ті самі мінімум 1,5 л чистої води в день. Нестача вологи викликає сухість волосяного стержня і, відповідно, ламкість і випадіння волосся – типова зимова проблема.

2. Зволожувати стержень волосся після миття. І йдеться не про шампунь з надписом «зволожувальний», підкреслює Тетяна: шампунь – це лише миючий засіб, який вимиває бруд, і він має обиратися за типом шкіри голови. А для зволоження волосся використовуються маски, кондиціонер, масло – спеціальні, з ліпідами, амінокислотами, які відновлюють гідробаланс і захисну плівку.

 

 

3. Професійно зволожувати і відновлювати волосся в салоні. Є багато справді ефективних процедур: з рослинними пептидами, гіалуроновою кислотою, керамідами, гідрозізованими маслами. Тетяна радить обирати процедури на основі органічних складників.

4. Одягати шапки, шалики, снуди – тільки з натуральних тканин. Якщо, звісно, не хочете, щоб волосся електризувалося, як ебонітова паличка. Після миття ще варто нанести по всій довжині спрей чи масла антифріз, вони зменшать статику. Можна також всередину шапки, як у мішечок, пшикнути лак для волосся з відстані 15-20 см. Волосся тоді не буде скудовченим і розпушеним.

 

Новини партнерів