5 простих правил, щоб в ньому виглядати гарно, а не як в перині чи у спальному мішку. 
Бо знову холоднішає, знову дістаємо свої пуховики або придивляємося до модних зараз «ковдр» і розуміємо: пуховик — це зручно і тепло, а хочеться, щоб ще й жіночно і стильно. Наша консультант стиліст Ольга Леоні, власниця імідж-студії "New Style", підказала, як ці обидва бажання поєднати.

Почала з головного: треба змиритися з тим, що пуховик візуально додасть кілька сантиметрів до ваших реальних об'ємів, і це нормально! Це не те вбрання, мета якого підкреслити струнку фігуру або тонку талію. Водночас це предмет одягу, з яким можна і треба експериментувати. Пуховик насиченого кольору або незвичайної форми буде яскравим акцентом і привертатиме увагу. А пуховик оверсайз-силуету завдяки контрасту об'ємів автоматично зменшить вас і зробить тендітною, навіть якщо ви не надто мініатюрна дівчина.

Пуховик не повинен обтягувати, роблячи схожою на гусінь. Має бути достатньо простору, щоб надіти під нього теплий светр і почуватися зручно.

Найбільш універсальний пуховик (так щоб і стильний, і сучасний і щоб поєднувався з іншими елементами) — прямого силуету або оверсайз. Довжина може бути різною, що більше личить вам. І пам'ятайте: будь-які асиметричні деталі візуально додають стрункості.

 

Пуховик не поєднується з класичним діловим одягом або суворим офісним дрес-кодом

Пуховики зі світлих, яскравих і блискучих матеріалів збільшать вас. Будьте обережні і з «сигнальними» кольорами (індиго, яскраво-оранжевий, яскраво-червоний). З одного боку, вони на піку моди, і якщо ви стовідсотково впевнені в собі, носіть на здоров"я. З другого — з ними не так просто скласти стильні повсякденні комплекти, і ви ризикуєте мати вигляд робітника в спецодязі певної професії. Чорний — теж не завжди оптимальний. По-перше, чорних занадто багато. По-друге, якщо раптом якість матеріалу не ідеальна, на такому пуховику це одразу помітно. Універсальні кольорові пуховики — без блискіток, спокійних і приглушених відтінків.

Звертайте увагу на якість виробу, шви і матеріал, з якого він виготовлений. Пуховик може бути утеплений натуральним або синтетичним пухом, синтепоном, а може бути на підкладці з вовни чи бавовни. Якщо хочете, щоб він зігрівав у сильні морози, краще, щоб наповнювач був з натурального пуху (down).

Носіть з повсякденним одягом, коли чільне місце посідає зручність і комфорт. Пуховик не поєднується з класичним діловим одягом або суворим офісним дрес-кодом. Для таких випадків надягайте пальто. Ідеальні поєднання:

пуховик + джинси / штани / легінси. Довжина пуховика може бути будь-якою. Якщо він оверсайз-силуету, джинси або штани краще вибирати по фігурі, щоб створити контраст об'ємів. Доповнити образ можна черевиками на стійкому підборі.

пуховик + спідниця / вовняна або трикотажна сукня. При поєднанні вирішальною є довжина: з міні носимо пуховик довгий (щоб закривав спідницю чи сукню), з коротким пуховиком носимо спідницю чи сукню міді або максі. Короткий пасує високим струнким дівчатам. А ось невисоких може перетворити на «грибочок».

Надягаючи пуховик, будьте обережні з поясом, навіть якщо модель передбачає його наявність. Далеко не завжди його варто використовувати, тому що ви ризикуєте візуально підкреслити зайвий об'єм на талії через товщину самого пуховика.

 

Новини партнерів