Пишуть все: «Та карочє», «Не притулятися», «Секс. Драгс. Корвалол» і ше багато смішного – не зможете вибрати.

Фешен-шмешен від Benya & Zubrik 
Вони офіційно називають свою колекцію шикардосною і так є: читаєш їх смачні одеські надписи і щиро регочеш над «фешн-шмешн», «Sex. Drugs. Korvalol», «Na fasone». Навіть їх назва змушує посміхнутись: Беня і Зубрік – це скорочені прізвища Бенціновського і Зубрицького, двох друзів-одеситів. Один працював креативним директором відомої мережі магазинів, другий – сценаристом відомого гумористичного шоу. Обидва якось сіли і нажартували собі нову справу – прикольні футболки, які б купували на згадку про Одесу-маму замість типових сувенірів. Сама перша партія – «Сохо-Молдаванка» – продалась на базарі за день. Потім придумали про кінзу і Kenzo, “мАрковку” от Marik Jacobs. И пішло-поїхало: зараз їхні футболки носять і співачка Регіна Тодоренко, і мільйонер Євген Чічваркін. Ну і наша редакція. Бо у Benya & Zubrik не тільки футболки, а й крафтові пакети і емейл-розсилки прикольні – ми підсіли.
Ціна – 600 грн. Чиста бавовна. Деталі тут.

 

Ліричний сміх LIRNIK
Марку заснувала Марина Лірник, вона ж дружина нашого гумориста-шоумена-телеведучого-актора Антона Лірника. Задумала ідею після чергового шопінгу – шукала "свою річ", зручну, якісну, не знайшла, вирішила створити таку сама. Жарти-надписи придумує разом з чоловіком. Як от «A peace of she». Антон видав «A peace of ЩИ», а Марина почула як «she». Вирішили на чоловічих футболках написати «ЩИ», а на жіночих «she». Таких перлів у LIRNIK багато: «Символ епохи», «Та кароче», «Мода это рабство». Можна замовити і свій, авторський. Можна навіть на світшотах – марка теж їх шиє. Носить навіть Притула зі своїми «Вар"ят-шоу» - може, бачили на ньому «made in Zbarazh». 
Всі футболки з якісного трикотажу, ціна від 500 грн. Деталі тут.

 

Жартуй і go bananas
Знаєте таку американську ідіому? Go bananas значить сильне захоплення, надмірний ентузіазм. Це як раз про дівчат, які створили марку, – трошки божевільні в хорошому значенні, люблять пошухарити, відірватися і бути собою. Про те ж і їхні футболки – читаєш надписи і ніби чуєш жартівливі вказівки подружки якомусь ламбертсексуалу у барі «Гидкий койот»: «Не притулятися» чи «Обережно, гаряче». 
Шиють і з трикотажу, і з віскози, ціна – від 750 грн. Деталі тут.

 

СШИТО без цензури
Їх фірмовий надпис – з матюком «Х...и нет, когда да». Так, не дуже пристойний, але з життя і з гумором. Таку футболку або відкрито носиш, або манірно засуджуєш. І на сторінці СШИТО чесно пропонують: подобається – бери і носи, не подобається – йди на… Або купуй лайт-версію «Как бы да и как бы нет». А ше нам сподобалось «А я говорила» – впізнали себе:)  Власники – до речі, порядне і веселе подружжя Яна і Костя Колесник – нецензурщиною в житті не зловживають, але люблять, коли мат вживають смачно і доречно. Його, між іншим, розкуповують найбільше, і самі ж покупці щоразу просять написати все нові й нові словечка. Яна і Костя зізнаються, що не очікували такого успіху – починали з 2000 гривень, яких вистачило на пошив 6 футболок з трьома фразами. А зараз не встигають відправляти замовлення. І, що рідкість, відправляють за власний кошт.
Ціна футболки – від 500 грн, 95% бавовни. Деталі тут.

 

Balala для королів і принцес
Спершу марка Balala шила речі для малечі, а тепер придумує футболки і для тат з мамами. Точніше, для King, Queen, Princess, а також для Super Daddy, Best Husband Ever, Happy Wife і всіх членів веселих родин. Надписи креативлять три дизайнера – вони відмальовують принти та іллюстрації. «Ctrl C» на татовій футболці і «Ctrl V» на синовій – це теж їхня ідея. Як і "My wife has the most amazing husband in the world" чи "Stressed, Blessed and Coffee Obsessed". Причому у Balala ідея не тільки пожартувати, а й зробити добру справу: щомісяця марка передає одяг у дитбудинки, і кожна куплена вами футболка – це, фактично, одна подарована річ якомусь малюку. Тому, мерщій – розбирайте. 
Ціна від 290 грн, 100% бавовна. Деталі тут.

Новини партнерів

?