Чому чоловіки зраджують: відверті зізнання коханки.
Коханка у даному разі, швидше, узагальнення. Насправді зізнання належать героїні одного з наших інтерв’ю, сексологині, авторці книги «Двоє в ліжку, не рахуючи коханців» Ірині Клекіт. В її немоногамному і щасливому, попри стереотипи, шлюбі дозволяються інші зв’язки – їй з чоловіками, зокрема. «Спілкуючись з ними – досить чесно і саме у статусі коханців, – зазначила Ірина, – починаєш значно краще розуміти потреби чоловіків, їхні мотиви і головне: чому ж він зраджує…"

"Скільки болі і страху в цьому питанні, – прдовжує Ірина. – Зрада за силою емоцій, напевно, конкурує навіть зі смертю. Адже вона часто призводить до кінця стосунків, родини, любові й віри. Це дійсно страшно. Кожна жінка замислюється над тим, як вберегти себе. Хоче знайти причину чоловічих зрад і раз та назавжди її ліквідувати принаймні в своїх стосунках. Але якби ж це було так просто, то ми б вже тисячі років парувалися, не знаючи, що це таке зради та ревнощі. Тим паче, у кожної пари – своя історія стосунків і причини для «гречки» теж свої. Втім, з розмов з чоловіками я виділила кілька типових…

Його комплекси. Чоловік може мати настільки занижену самооцінку, що без жінок, покладених у своє ліжко, не почувається нормальними. Йому байдужі жінки, як особистості, але важлива їхня кількість – навіть списки складають або ведуть лічбу. Що цікаво, іноді така поведінка притаманна чоловікам, що є латентними гомосексуалами. І великою кількістю партнерок переконують себе, що вони «нормальні».

Секс як фізкультура. Є тип чоловіків, для яких фізіологія не пов'язана з почуттями. Куплену годину з повією він не сприйматиме за зраду. Один мій знайомий, щиро закоханий у дружину, саме фізкультурою пояснював свої зради – для нього це фізична перезарядка.

Соціальні сценарії. Дуже багато чоловіків, особливо тих, які вже чогось досягли, наслідують своїх колег чи друзів. От всі мають коханок, і йому для статусності треба свою завести. Бажано з ще довшими ногами і більшими губами, ніж у партнера по бізнесу. На щастя є чоловіки, що витримують цей тиск. Мій знайомий крутився в такому товарстві по роботі та всі роки залишався вірним дружині. Хоч партнери щиро не розуміли цього його дивацтва.

чоловіки шукали в мені дві свої потреби: секс і підтримку. Скажу навіть так: підтримка для них  важливіша, ніж секс

На перелічені причини зрад жінці вплинути важко. Якщо чоловік б... бабій, то або приймаємо як факт – він зраджуватиме, або розвертаємось і виходимо з цих стосунків. Та є ситуації, де ми, жінки, дійсно можемо взяти все у свої руки і вберегти стосунки від зради. Уважно слухайте. Так склалося, що кілька разів я мала романи з одруженими чоловіками. І відмітила такі моменти: вони шукали в мені дві свої потреби – секс і підтримку. Зараз розтлумачу.

Почнемо з простішого – з ліжка. Я не акробатка і не суперзірка сексуальних ігор. Я просто люблю займатись коханням. Повністю віддаюсь цьому процесу без обмежень. Захоплююсь чоловіком, котрий зараз зі мною в ліжку і дарує мені такі гарячі відчуття. Я без осуду і сміху можу поговорити про фантазії, і ті, що для мене прийнятні, з радістю втілюю. Тобто я не розсміюсь і не буду фукати, коли чоловік зізнається, що є, скажімо, футфетишистом, а навпаки спробую ніжно його погладити своїми ніжками. Тому що знаю: саме це його заводить. Я люблю приймати пестощі, а ще більше люблю дарувати приємність.

Коли ми розмовляли з чоловіками, розморені після оргазмів, я часто чула, що з дружиною вони не можуть зробити й половини з того, що ми щойно виконували. Бо дружина з огидою реагує на його пеніс, не візьме його до вуст. І взагалі, у неї часто немає настрою. Кохається вона із нехіттю і так, ніби робить йому послугу. Він не відчуває себе бажаним. Через якийсь час такий чоловік шукатиме жінку, в котрій викликатиме захват і збудження. Проста закономірність.

Але не менш важливим є чоловіча потреба відчувати підтримку жінки. Скажу навіть так: підтримка важливіша, ніж секс. Я знаю одну жінку, котру покинув чоловік задля коханки. Якось вона хильнула вина і розповіла: «Іринко, у нього і раніше були коханки. Але ми жили разом, виховували дітей. І якось ті коханки нам не перешкоджали. А потім він почав новий проект. Приходив додому, розказував про свої успіхи, та мені це було не цікаво. А їй цікаво. Він мене покинув і живе з нею».

Шлюб це не просто контракт на спільний побут і виховання дітей. Чоловіки потребують друга, опору, тепло, підтримку і розуміння. Коли вдома він не отримує цього, то вгадайте що він зробить? Правильно: знайде за межами сім'ї. То що ж зробити, аби він не шукав? Пізнавайте себе та його в сексуальності. Щиро кохайте, вчіться комунікувати і розуміти одне одного».

Рубрика: 

Новини партнерів

?