Маршрути, поради, події від знавців – суто українських туристичних ресурсів.
Точніше, туристичних сайтів, платформ і блогів, які знають все: коли у долині нарцисів розквітнуть мільйони квітів, в Полтаві пройде фестиваль галушок, а в Мукачеві – фестиваль божолє, де під Одесою зустріти буйволів, а на Херсонщині політати на кайті. Перегляньте їх напередодні травневих вихідних та літніх канікул: може, сплануєте власну мандрівку Україною. Або й дві-три, як ми, – бо ж стільки гарних місць і пропозицій!

https://www.ukraine-is.com
Ukraine is – велика онлайн-платформа про цікаві відомі й не дуже відомі місця, ілюстрована гарними фото, чесними враженнями мандрівників і сформована на справді перевірених поїздках та досвіді. Окремий плюс: близько двадцяти онлайн-путівників містами України, які містять багато практичної інформації щодо маршрутів, які варто пройти, закладів, які варто відвідати, місць, де можна зупинитися, тощо. Це своєрідний Trip Advisor по-українськи, при якому діє туристична агенція «Абикуди».

http://ukrainaincognita.com
Ресурс, на якому можна довідатися про безліч цікавих місць, передивитися відео і фото, почитати історичні довідки та нариси і враження мандрівників. Пошук можна здійснювати за регіоном чи за типом цікавинки: "Замки та фортеці", "Палаци та садиби", "Храми та монастирі", "Заповідники". "Національні парки"... Є також календар подій, а "вишенька на торті" – можливість, не відходячи від каси, замовити поїздку чи екскурсію.

http://ukrainer.net
Це сайт для "почитати і подивитися". Як пишуть його засновники: "Ukraїner — новий медіа-проект, який має на меті шляхом ретельних досліджень зрозуміти і сформулювати, ким ми є». І додають: "Ukraїner розповідатиме пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей та мистецтво. Про новаторів та експериментаторів, про агентів змін та перетворення просторів". Ресурс, скоріше, – для любителів лонгрідів, але класних фото і відео йому не бракує. Отже, читайте надихайтеся та плануйте маршрут.

А ще варто почитати «Книгу-мандрівку. Україна». Ілюстрації, до речі, з цієї книжки

http://ua-travels.in.ua
Сайт позиціонує себе як "Найбільша добірка подорожей Україною від блогерів та мандрівників". Тут дійсно багато репортажів із подорожей Україною, і деякі з них змусять вас по-новому подивитися навіть на знайомі місця. Крім статей та репортажів ви також знайдете дайджест туристичних новин, готові розроблені маршрути, музейний гід, лайфхаки, інформацію про актуальні події, блоги...

http://lifeistravel.com.ua/
Сайт створив київський блогер і мандрівник, і значна його частина присвячена поїздкам Україною. Тут немає статей у звичному розумінні, але є репортажі з мандрівок, власні враження, роздуми та оцінки і, що дуже важливо, безліч практичних і актуальних порад з конкретного досвіду. І, звичайно ж, чудові фотографії. А ще ви можете коментувати, ділитися власними думками і ставити запитання.

http://ternotour.com.ua/
Сайт, створений Відділом туризму Тернопільської ОДА, – приклад того, як треба робити офіційну сторінку області, яка займає чи не перше місце в країні за кількістю туристичних атракцій. На порталі є багато інформації про цікаві місця (вони поділені за районами), туристичні маршрути, туристична карта області, календар подій, відомості про музеї, транспорт, інфраструктуру та багато цікавинок.

https://tourinform.org.ua
Ще один суто регіональний ресурс – Турінформ Закарпаття, дуже корисний для планування подорожей, якщо думаєте відпочити в українських «Альпах»). А якщо навіть не думали, то таке бажання одразу з'явиться. Цікаві статті, планувальник відпочинку, корисні ідеї і рекомендації, календар подій, зручний пошук... Може, там й зустрінемося?)

Ілюстрації з «Книги-мандрівки. Україна», видавництво "Книголав"

Новини партнерів