В Києві відбулася вулична виставка «Подорож із Українсько-єврейською зустріччю: від давнини до 1939 року».

Вона пройшла в рамках освітньої програми фестивалю сучасної клезмерської музики та культури «Київ Клезмер Фест» і була присвячена довгій спільній історії українців та євреїв. Виставка створена партнерами фестивалю – міжнародною ініціативою «Українсько-єврейська зустріч». Авторка та кураторка виставки – пані Алті Родал (Канада).

виставка – лише перша з низки подій в рамках цьогорічного фестивалю «Київ Клезмер Фест»

«Ця виставка – подорож туди, де народилася й сформувалася сучасна клезмерська музика, адже власне, клезмер, є «саундтреком» спільної історії євреїв та українців, живою традицією, що продовжується в поколіннях наших народів», – каже представниця оргкомітету «Київ Клезмер Фест» Наталія Склярська.

Виставку вже було показано в Торонто в Єврейському громадському центрі Шварца-Рейсман та в Інституті святого Володимира (в Онтарійській філії Українського музею Канади); у Монреалі у філії Українського національного об’єднання Канади та в Єврейській публічній бібліотеці; у Вінніпезі в Осередку української культури й освіти; в Едмонтоні в Інституті святого Івана в співпраці з Єврейською федерацією Едмонтона.

Організатори обіцяють, що виставка – лише перша з низки подій в рамках цьогорічного фестивалю та запрошують всіх слідкувати за програмою в соцмережах події у фейсбук.

Рубрика: 

Новини партнерів

?