У Києві відбулася грандіозна нетворкінг-конференція beauty індустрії.

У Києві на НСК «Олімпійський» 18 серпня відбулася грандіозна подія в житті сучасної beauty індустрії – Nails Beauty Communication. Захід, в якому взяли участь кілька сотень фахівців сфери краси і салонного бізнесу і який об'єднав навчання, нетворкінг, відпочинок і спілкування. Під час конференції керівники і майстри нігтьового сервісу отримали можливість налагодити контакти, знайти нових партнерів, поділитися досвідом і послухати лекції експертів.

 

Перед гостями конфернеції виступили 6 спікерів-практиків:

Ірина Басюк, засновниця школи-студії PROFI LAB, розробниця авторських курсів. Тема: «Жінко, ти можеш все! Як уникнути професійного вигорання».

Галина Старенко, засновниця Академії Нігтьових Технологій, експерт СТБ. Тема: «Ріст майстра в бьюті-індустрії. Сучасні можливості кар’єрного росту».

Олександр Олешко, викладач і актор Театру-студії імпровізації "Чорний Квадрат". Тема: «Антивигорання».

Ірина Богачева, спів засновниця школи для майстрів індустрії краси Safe Beauty school, експертка з комплексної системи гігієны на конференціях. Тема: «Безпечна краса і дезінфекція».

Наталія Логвінова, експертка з персонального і корпоративного. Тема: «Особистий бренд майстра та залучення клієнтів з соцмереж».

 

Учасниці гарантовано отримали нові знання, знайомства, потенційних клієнтів і партнерів, мотивацію і заряд енергії, приємні бонуси у вигляді подарунків, фото-звіту і, головне, відчуття приємного і корисного проведення часу!

Організатор: компанія NEW COMMUNICATION – перша Всеукраїнська платформа з нетворкінгу, на заходах якої збирається максимальна кількість успішних людей. Перконайтеся, переглянувши короткий відео-звіт заходу.

Рубрика: 

Новини партнерів

?