Дощовики від українських марок. 
Так-так, наші шиють навіть такі «вузькоспеціалізовані» плащі, тренчі, куртки для захисту від осінніх (і не лише осінніх) злив, вітрів і негоди. Причому виглядають ці речі зовсім не як бушлат моряка, а як гарний верхній одяг. Деякі фасони (скажімо, з прозорого латексу) можна носити навіть поверх пальта чи шуби – хтозна, яким буде літо:)

S-cape. Гасло марки – погода пригодам не завада, і її дощовики наче створені для хороших пригод: яскраві кольори, практичні фасони. Пошиті з дихаючої мембранної тканини з використанням технології герметизації швів. У тренчах – відстібний капюшон, у куртках за потреби для мам зроблять слінговставку, щоб ховати всередині малюка.
Ознайомитися можна тут.
= = = = = = = = = = = = = =

 

Rainday`s. Дощовики цієї марки – це і вітровка і плащ одразу, які можна носити не лише в зливу, а й просто в осінню погоду. Шиють зі спеціальної тканини Canada, яка відштовхує вологу, бруд і захищає від вітру. Кожен дощовик має світловідбиваючу захисну стрічку на випадок, якщо гулятимете вночі:) Додається ще й чохол – скрутила, сховала і носиш у сумці «свиток» розміром з маленьку парасольку. 
Ознайомитися можна тут.
= = = = = = = = = = = = = =

 

Dax rain. Одеська марка пропонує дощовики для всієї сім'ї: дитячі, жіночі, чоловічі. Мають гарні насичені кольори і гарні двоколірні варіанти, а також фірмовий помаранчевий дощовик – у стилі «морського вовка»:) Пишаються особливими швами, які забезпечують додатковий захист від вологи.
Ознайомитися можна тут
= = = = = = = = = = = = = =

 

Woo Woo Case. Взагалі марка спеціалізується на аксесуарах – мають прозорі торбинки, чохли для техніки, парасольки і лише одну модель дощовика – теж прозору. Такий собі плащ-невидимка: має жіночний, схожий на сукню, крій, чорне обрамлення. Цупкий (не як тоненька клейонка) і стильний. Можна носити поверх верхнього одягу)
Ознайомитися можна тут.
= = = = = = = = = = = = = =

 

iCoat Raincoat. Марка шиє дощовики-тренчі і дощовики-косухи – теж прозорі, але з кольоровими вставками. Матеріал якийсь високотехнологічний, з нього шиють захисний одяг для кайтингу (це такий вид водного спорту), ззовні схожий на якісний пластик, хоча більш еластичний, як плащова тканина.
Ознайомитися можна тут.
= = = = = = = = = = = = = =

 

StaySee. Бренд шиє просторі плащики-дощовики (короткі і довгі) різних дівчачих кольорів: від рожевого до ніжно-блакитного. Тканина з гумовим складом, фурнітура японська, підкладка з бавовни, шви проклеєні фірмовим способом, щоб жодна крапля не просочилася. 
Ознайомитися можна тут.

У дощову погоду все-таки краще сидіти вдома у теплій піжамці – зібрали тут ще й марки українського домашнього одягу.

Новини партнерів