Nestlé за підтримки Purina розпочали ініціативу «Домашні тварини на робочому місці». 

Відтепер співробітники українського офісу цих компаній можуть щоп’ятниці приходити на роботу разом зі своїми домашніми улюбленцями. «Згідно з результатами дослідження британського Університету Лінкольна, люди, які приводять улюбленця на роботу, є на 14% більш задоволеними своїм балансом між особистим і робочим життям, і на 33% більш залучені в робочі процеси. Ми раді інвестувати в створення кращого робочого середовища для наших працівників. І ми сподіваємося, що започаткування такої ініціативи надихне й інші українські компанії на те, щоб дозволяти своїм працівникам приходити в офіс зі своїми улюбленими собаками і проводити більше часу з ними разом», – каже Алессандро Дзанеллі, генеральний директор Nestlé в Україні та Молдові.

Purina допоміг уже 107 організаціям по всій Європі реалізувати ідею присутності собак в офісі

Не сумніваємося: присутність домашніх улюбленців в офісах має численні переваги, серед яких: зменшення стресу, підвищення працездатності й залученості співробітників, сприяння кращій соціалізації працівників та загальне покращення робочої атмосфери в офісі. В офісі Nestlé в Україні для ініціативи Pets at Work заздалегідь підготували усіх працівників компанії до змін в офісному житті і трансформували робочий простір під pet-friendly формат.

Ініціатива «Домашні тварини на робочому місці» запущена в рамках одного з 10 соціальних зобов’язань «Purina в суспільстві», спрямованого на просування переваг присутності улюбленців на робочому місці. На сьогодні проєкт упроваджений в офісах компаній Nestlé Purina в 25 країнах світу. Крім цього, бренд Purina допоміг уже 107 організаціям по всій Європі реалізувати ідею присутності собак в офісі, об’єднавши ці компанії під егідою Альянсу «Домашні тварини на робочому місці». Мета PURINA – залучити до Альянсу не менше 200 компаній до кінця 2020 року. З початку 2020 року стати членами Альянсу зможуть і організації з України.

ініціатива Pets at Work є вагомим кроком компанії до того, щоб і люди, і їхні улюбленці були щасливішими

Як зазначив Ігор Дубовик, директор відділу кормів для тварин Nestlé Purina в Україні та Молдові, для того, щоб трансформація офісів під pet-friendly формат відбувалася максимально легко й швидко, Purina розробила систему з упровадження ініціативи «Домашні тварини на робочому місці», що включає в себе гід для роботодавців і посібник для працівників та готова ділитися досвідом впровадження ініціативи.

«Одна з головних проблем домашніх улюбленців по всьому світу – це синдром розлуки з хазяїном. Тривале знаходження тварин на самоті, поки «їхня людина» на роботі, впливає на них і на емоційному, і на фізіологічному рівні. Тому ініціатива Pets at Work і ґрунтовний підхід до облаштування офісів усім необхідним для тварин є дуже вагомим кроком компанії до того, щоб і люди, і їхні улюбленці були щасливішими», – зазначила Ксенія Олійникова, ветеринарна лікарка, спеціалістка з поведінкової та профілактичної ветеринарії.

Purina – є одним із піонерів у сфері розробки харчових кормів для тварин

Nestlé – найбільша компанія світу у сфері виробництва продуктів харчування і напоїв, яка представлена в 190 країнах, а 308 тисяч співробітників працюють для досягнення загальної цілі Nestlé – підвищувати якість життя і сприяти здоровому майбутньому. Nestlé пропонує широкий асортимент продуктів і послуг для сімей і домашніх улюбленців. Має більше 2000 торгових марок: від всесвітньо відомих брендів, таких як NESCAFÉ чи Nespresso до лідерів локальних ринків. Результати компанії обумовлені веденням стратегії раціонального харчування і здорового способу життя.

Purina – бренд компанії Nestlé, що існує вже понад 125 років і є одним із піонерів у сфері розробки харчових кормів для тварин, що відповідають найвищим стандартам якості й безпеки. Провідні позиції компанії в області кормів забезпечують бренди Pro Plan, Pro Plan Veterinary Diets, Purina One, Friskies, Felix, Darling, Dog Chow, Cat Chow, Gourmet, Dentalife та інші.

Фото: Nestlé в Україні

Рубрика: 

Новини партнерів