У Києві відбудеться конференція з впровадження концепції Green Business.

Конференція відбудеться 7-8 квітня в рамках щомісячних заходів для Партнерів Green Business. Зазвичай це закриті зустрічі транснаціональних корпорацій і потужних українських компаній. Цього разу організатори розширюють можливості для відповідального бізнесу і запрошують приєднатися до Партнерства на унікальному заході – ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ-2020.

ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ-2020 – це виїзна зустріч, яка включає Бізнес-практику і Релакс-комплекс

ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ-2020 створено для формування команди фахівців різних відділів, які зможуть швидко і ефективно розробити, і впровадити екологічну концепцію бізнесу, підтримувати проекти КСВ, активно брати участь в просуванні і реалізації екоініціатив компанії.

ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ-2020 – це нестандартний формат виїзної зустрічі, який включає Бізнес-практику (авторські майстер-класи, командні тренінги, практикуми) і Релакс-комплекс (фізична активність, біла вечірка, творчі майстер-класи, подарунки і сюрпризи від партнерів). Повному перезавантаженню сприятиме місце зустрічі: заміський комплекс за 30 км від столиці, на березі Київського моря, в оточенні соснового лісу та чистого повітря.

Подія буде корисна для представників компаній, які впроваджують КСВ проекти, екопроекти, проекти зі сталого розвитку бізнесу – керівників та спеціалістів відділів: корпоративної соціальної відповідальності (КСВ), екології, закупівель, навчання персоналу, внутрішніх комунікацій, HR, PR, маркетингу, охорони праці.

Міжнародний експерт Людмила Богуш-Данд готує ексклюзивний майстер-клас з планування КСВ проектів, бізнес-тренер і практик Лілія Чакова – з побудови команди для їх реалізації. На зустрічі будуть спеціальні гості – експерти зі США та Німеччини. Вони поділяться міжнародним досвідом реалізації КСВ проектів і проведуть інноваційний тренінг з біоекономіки для сталого розвитку бізнесу.

Топ-менеджери провідних компаній поділяться практичними кейсами реалізації успішних проектів у сфері екологізації бізнесу і підвищення корпоративної соціальної відповідальності.

зустріч Green Business стане генератором нових спільних проектів

Для учасників ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ-2020 це:
- можливість швидко і легко створювати нові проекти і успішно планувати їх реалізацію;
- чітке розуміння, як розвивати і підтримувати проекти КСВ, як залучати персонал до просування і реалізації еко-ініціатив компанії;
- вміння формувати ефективну команду для реалізації проектів з різних відділів;
- інструменти і технології як вибудовувати комунікацію таким чином, щоб при впровадженні нових проектів було мінімум опору від персоналу;
- можливість розслабитися, включити фізичне тіло, звільнивши думки і візуальний простір для генерації нових інсайтів, ідей та проектів як особисто для себе і для компанії;
- нові сили для реалізації успішних проектів, безліч позитиву і нових ідей, заряд здоров'я та енергії.

Організатори впевнені, що ця подія об'єднає і посилить учасників Партнерства Green Business і стане генератором нових спільних проектів, які створять потужний імпульс розвитку для кожної компанії-учасника.

Дата події: 7-8 квітня 2020 року.
Місце проведення зустрічі: Заміський готельно-ресторанний комплекс «Джинтама-Бриз», Київська область, Вишгородський р-н, сел. Глибівка, урочище Зелений Бір, 8.
Детальна інформація та реєстрація: +38 067 895 49 29 або на сайті заходу.

Рубрика: 

Новини партнерів