Перший зимовий концерт «Дизель Шоу» зібрав аншлаг і 15-16 грудня збере ще. 
Головний концертний майданчик країни Палац "Україна" 2 грудня був заповнений вщент. Чотири години глядачі аплодували артистам "Дизель Шоу", які показали 20 нових номерів із танцями, музичними дуетами й безліччю сюрпризів. 

Гумористи з балетом «Ва-Банк» і Ансамблем пісні й танцю Збройних сил України допомогли акторам «Дизель шоу» влаштувати танцювальний батл у стилі «Танці з зірками» під пристрасні світові хіти. «Кращою в латиноамериканській програмі» стала Марина Поплавська, яка своїми ритмічними танцями під хіт Despacito зірвала шквал оплесків. «Цей номер ми готували лише три дні, – зізналася Марина Францівна. – Раніше я думала, що танці не мій коник, а отримала величезне задоволення від репетицій і на сцені. У школі я танцювала іспанські танці. У нас був викладач, з животиком, але неймовірно пластичний – такі колінця викидав! Ось згадала минуле. Тепер думаю, а чому б знову не почати танцювати?».

А от Вікторія Булітко разом з Олександром Бережко «врізала» гопака зі складними акробатичними трюками.

 

 

Були цього вечора не тільки танці, а й фірмові номери «Дизеля» на злобу дня – про заборонене паркування, колишніх міліціонерів, дружин українських чиновників. Окремо варто відзначити хіт майбутнього туру – номер про обшук з весільним оператором. Від цієї сценки зал ридав, правда, від сміху. З особливою теплотою глядачі сприйняли жарти про сімейні стосунки – багато хто в залі впізнавав себе.

Дісталося від гумористів і популярним телевізійним ток-шоу, порожнє базікання в яких зведене до взаємних звинувачень політиків у «зраді», «ганьбі» й «перемозі».

У першому зимовому концерті «дизелі» подарували фонтан емоцій і позитивного настрою, вселили надію, що Україна обов'язково буде «сильною і вільною». Цими словами нової фінальної пісні гумористи розчулили глядачів, які аплодували стоячи і довго не відпускали акторів зі сцени.

 

 

Нові концерти можна буде побачити на телеканалі ICTV в чотирьох випусках у грудні щоп'ятниці, о 21:25. А вже 15 і 16 грудня в Палаці «Україна» пройдуть зйомки новорічної програми, яка буде показана у святкову ніч.

Рубрика: