У буквальному сенсі – від українських марок. Шиють які хочеш: бавовняні біні, ангорові снуди, мохерові тюрбани і навіть шерстяні бейсболки. 

Продаються здебільшого онлайн – через інстаграм чи фейсбук, але виставляються й на ярмарках (там і знайшли, бо самі шукали, де купити теплі шапки). Пишаються натуральною пряжею і відкидають акрил. Деякі пропонують ще й рукавички і шалики. Ціни різні: є шапки за 200 гривень, є комплекти за 800.

Anna Sun
Цій сімейній марці вже сім років, а ми лише зараз про неї дізналися. Ділять шапки на зимові й осінні: перші тепліші – з ангори, шерсті, з подвійним шаром, другі – легші, з трикотажу, флісу. Мають смішні фасони «медведиком», об'ємні снуди, додають ще й різні рукавиці. Запевняють, що власноруч тестують кожну свою новинку. Подивитись можна тут.

 

Pavlenki
В’яжуть тільки крупною в’язкою (модна ще з минулого сезону), все вручну у маленькій сімейній майстерні. І не лише шапки, але й светри, шалі, пледи. Називають свої речі атмосферними і працюють за індивідуальними замовленнями теж. Подивитись можна тут.

 

Warm me up
Тут спеціалізуються на «кролячій ангорі» – зовні ніжна, мов кольорова вата, настільки вміло оброблена. Шиють, в основному, шапки-біні (прості «мішечки»), але неймовірних кольорів і навіть з відчіпними помпонами з песця. Подивитись можна тут.

 

Wool Hats
Марка пропонує різні види в’язки, від звичайної косички до «ананасу». Змішують пряжу: бебі альпака, шерсть, бавовну, трикотаж. Окрім шапок і снудів в асортименті різні пов’язки на вуха і шалики. Подивитись можна тут.

 

knitushki
"Кніт-вушка" працюють тільки з ірландським твідом (це 100% мериносова шерсть) і називають себе «хюгге-брендом». Хюгге – це такий модний скандинавський стиль затишку, у пастельних відтінках. У такому ж марка шиє і свої вироби: і шапки, і рукавиці, і шкарпетки. Подивитись можна тут.

 

ba.o.bab
Пропонують золоту середину тим, кому не пасують тоненькі біни і не подобаються гігантські петлі, – шапки середньої в’язки. Виглядають акуратно, робляться з натуральної пряжі, пасують до всього. Подивитись можна тут.

 

Koshka Shkodnaya
Ще одна марка-старожил, дев'ять років існує. Має фірмову шапку One Size – одного розміру, але в десятках кольорів, як з набору фломастерів. В'яжуть тут і для діток, на замовлення зроблять снуди і будь-який фасон. Подивитись можна тут.

 

Knittogolic
Створюють авторські речі і пропагують familylook – коли дітки і батьки одягнені в одному стилі, в однакових шапках теж. Є однотонні, є з принтами, тоненькі трикотажні й «пухкі» з шерсті. Можна взяти на всю сім'ю і мінятися між собою:) Подивитись можна тут.

Новини партнерів

?