Терка, фоторама, меблеві ручки, вішак, п’яльця і навіть увага! граблі тепер модне місце зберігання сережок і ланцюжків. Вам не почулося.
І вам точно сподобаються небанальні ідеї: втілюються без жодних зусиль, з підручних речей, за безцінь порівняно з вартістю дорогих скриньок для прикрас. І, головне, нарешті всі оці сережки, буси, ланцюжки будуть розібрані, не загублені, не забуті, не сплутані і не розпаровані. І навіть виставлені, як арт-об'єкт – на заздрість подруг:) От такі собі альтернативні "скриньки" для прикрас.

Терки. Це, напевно, найбільш креативна ідея, можна навіть не фарбувати, стрічку-бантик причіпили, поряд з дзеркалом підвісили – шедевр!

 

Рамки, картинні чи для фото. П'ять хвилин роботи: натягнути кольоровий дріт, декоративний шнур, сітку чи обтягнути поролоном – і готово.

 

Мереживо. Можна повісити поряд з дзеркалом як гирлянду, обтягнути раму чи, наприклад, п'яльця – виглядає легко, невагомо, а-ля прованс.

 

Меблеві ручки. Ті, які купуються для кухонь чи сервантів – в епіцентрах та леруа є які хочеш, навіть з кристалами сваровськи. Кріпляться хоч до стіни, хоч до фанери, але цікавіше на декоративній дошці чи на старовинних дверцятах – пофарбувати, зачистити і маємо вінтаж!

 

Кухонні релінги, тримачі туалетного паперу, звичайні гачки – на них буси, сережки виглядають оригінальніше, ніж шумовки, чашки чи банки спецій.

 

Фруктовниці, тортівниці, скляні ємності для круп теж оригінально і дуже… будуарно. Таке «сховище» для прикрас саме по собі служитиме прикрасою інтер’єру.

 

Водопровідні труби. Такі точно є в гаражі у свекра. Його ж можна попросити закріпити обрізок на якійсь красивій підставці. Ніби виключно заради годинника його сина:)

 

Вішак, настінний багет, гачки-самокрутки, прищепки – дивуємося, звідки у людей такая чудова фантазія і нестандартне мислення. І практичне: кожна ж перероблена річ дуже функціональна.

 

Граблі, дівчата! Їх приспособити можна теж – на дверях і чи стіні, тож мерщій до бабці у село забирати!

Ми вже пофарбували стару терку і випросили у шмат труби) А ви?

Фото Pinterest

Новини партнерів