Українські зірки про найяскравіший Новий рік у дитинстві і зараз.

Саме дитячі спогади розчулили і нас, і самих зірок, дехто навіть заходився шукати свої дитячі світлини. Тож читайте і роздивляйтеся:)

Микола Тищенко, ресторатор, ведучий шоу «Ревізор» на «Новому каналі»: «Не забуду курйоз у дитячому садочку. На Новий рік мені дали роль зайчика, але мама не встигла купити відповідний костюм і вирішила його зв'язати. Але про вушка забула. Тому я був на святі єдиним зайчиком, який був більше схожий на білого ведмедика:)
З роками став
цінувати зимові свята сильніше. Новий рік – це свято добра, тепла та миру. Тому попри щільний робочий графік і відрядження залишаюся в Україні та святкую у сімейному колі і з найближчими друзями. Готуємося разом. Дуже люблю разом готувати новорічні страви. Серед них фарширована качка з печінкою та овочами під томатним соусом, молочне порося із хрусткою скоринкою, короп з овочами та різноманітні салати. Цього року спершу свято у батьків, потім – у моєму ресторані, де була незабутня новорічна програма».

Ольга Сумська, актриса, телеведуча: «Найяскравіше враження дитинства – тато і мама в ролі Діда Мороза і Снігуроньки в моєму дитячому садочку. Костюми батьки брали в театрі. Це було незабутньо… Сама я часто була в ролі Сніжинки або Лисички. Сукня, в якій я на фото, мені пошили у запорізькому театрі, де тоді працювали батьки. Вона зі справжнього тюлю і підбита батистом. Цей костюм Сніжинки зберігся, його навіть одягали мої донечки. Вдома ми теж святкували весело та яскраво. В квартирі на свята завжди пахло ялинкою, мандаринами і... кавунами, не повірите! Моє дитинство пройшло в Запоріжжі, де повно цієї смакоти навіть узимку. Ми зазвичай купували не менше 100 кг і деякі зберігали на балконі аж до Нового року. Тож на святковому столі було не тільки олів‘є, заливний судак, якого ловив тато сам у Дніпрі, шуба, червона ікра, яку тоді вільно і досить не дорого можна було купити, але й ароматний кавун!
У нас акторська родина, тому не дивно, що і мої діти так само були зі мною на моїх новорічних виступах. Колись і я часто грала з батьками у дитячих дійствах, виставах, а також допомагала їм готувати подарунки для дітей. Зараз зазвичай ми збираємося за святковим столом напередодні, бо в новорічну ніч ми з чоловіком працюємо. Зізнаюсь, що мені це подобається. Столи накриті, шанувальники, друзі, подарунки і ми з мікрофоном запалюємо. Справжнє свято!»

Олександр Педан, ведучий шоу «Зірки під гіпнозом» на «Новому каналі»: «Раніше радів Новому року, як дитина. А зараз радію ще більше, коли бачу емоції дітей напередодні свята. Виявилося, що дарувати подарунки приємніше, ніж їх отримувати. Передноворічні клопоти дуже об'єднують родини, і наша не виняток. Наприклад, з донькою думали, що подарувати дружині, а з дружиною – що подарувати доньці.
Я часто працюю в новорічну ніч і дуже радію, коли є можливість провести його з сім'єю. Не належу до людей, які люблять святкувати у великих та малознайомих компаніях. Кайфую, коли поряд лише рідні. Радію від того, що зустрів 2018 рік із дружиною, донькою та нашим сином Марком, якому напередодні Нового року виповнився рік. Святкували вдома, а потім пішли в гості до друзів, як у старі добрі часи».

Гайтана, співачка: «У дитинстві дуже раділа, коли додому приходив Дід Мороз, готувалася – вчила вірші та пісні. Чого не зробиш заради подарунків:) Тим паче, коли подарунком є песик або кошеня. З дитинства люблю це свято. Готуючись до нього, люди стають добрішими і вірять, що в новому році все буде добре. Частіше за все святкую Новий рік на сцені – для мене це вже стало традицією. А першого січня з задоволенням відзначаю свято в затишній домашній атмосфері.
Новий 2018 рік вперше відзначатимемо разом з донькою та чоловіком. Це і є справжнє щастя, коли навіть Дід Мороз особливо і не потрібен».

Володимир Горянський, актор: «Новий рік у моєму дитинстві був пов’язаний з виставами, в яких я брав участь. Пам’ятаю, що грав у «Сніговій королеві». Всі прем’єри нашої самодіяльності тоді завжди були приурочені до свят, і це було дуже хвилююче. Для мене не тільки Новий рік, а те очікування вистави, казки було пов’язане з передчуттям чогось чарівного.
Для акторів Новий рік – період роботи, гаряча пора. Але я вже давно не працюю в новорічну ніч – вважаю, що потрібно святкувати у сімейному колі. Цей рік був напруженим, і наступаючий напевно також буде не легший, тому поїдемо з Києва, щоб відпочити та відключитись від усіх проблем».

Олександр Бережок, актор «Дизель Студіо»: «Новий рік завжди святкували вдома з сім'єю, до нас завжди приходили друзі батьків – було весело і шумно. Пахло всілякими смаколиками, які мама готувала до столу, і, звісно, мандаринами. Зранку я намагався прокинутися раніше і мерщій біг до ялинки за подарунком. Одного разу там мене чекав конструктор літака – моя заповітна мрія! Я одразу до тата: «Давай, давай складати!» «Не будемо квапитися, синку», – відповів тато зранку 1 січня:) До речі, цей літак досі стоїть у батьків на шафі.
Років з п'ятнадцяти я вже святкував з друзями, а в інституті завжди працював у новорічну ніч. У нашій «дизельній» сім'ї була традиція: ніч працювали на корпоративах, а через кілька днів відправлялися святкувати Новий рік у Карпати або в теплі краї. Я завжди був Дідом Морозом, готував несподівані символічні подарунки…
Цього року вперше святкували Новий рік вдома з дружиною та сином. Створюємо юрмо новорічні традиції: обов'язково подарунки, ялинка, сюрпризи».

Фото з сімейних архівів та з відкритих джерел

Рубрика: