Київ-Пелопоннес, Одеса-Краків, Львів-Барселона і ще 10 нових авіанапрямків відкриваються з весни.
Тож готуймо «віз взимку» – починаймо планувати травневі вихідні і літню відпустку вже зараз, тим паче, ціни на рейси цілком прийнятні.

З 2 червня – КИЇВ-ПЕЛОПОННЕС
Якщо в Греції є все, то на її півострові Пелопоннес є ще більше: мальовничі пейзажі, смачна кухня, чисте море, тут же Афіни, знаменитий Корінфський канал, древня Олімпія, магічні Метеори, найкращі місцеві готелі ALDEMAR RESORTS, а з літа і аж до середини вересня ще й прямий рейс з Києва – компанія TEZ TOUR Україна запускає. Як запевнив її комерційний директор Аркадій Маслов, переліт буде зручним – щосуботи, а відпочинок на півострові затребуваним – готуються відправити туди не менш, ніж 2-3 тисячі наших туристів.
= = = = = = =

 

 

З березня – ЧОТИРИ НОВІ НАПРЯМКИ ДО ПОЛЬЩІ
Їх гостинно презентували у polscha.travel – Польській туристичній організації. Отож відкриваються рейси:
з 27 березня Львів-Ольштин. Місто розташоване навколо неймовірної краси Мазурських озер і вікових лісів і дуже підійде тим, хто любить природу і СПА, активний відпочинок, бо тут повно водних атракцій.
з 1 липня Запоріжжя-Варшава. Ну, про столицю Польщі можна розповідати довго, то краще побачити.
З 22 травня Одеса-Краків. Краків, до речі, називають "столичне королівське місто".  
З 20 червня Харків-Катовіце.
За словами директора Закордонного осередку Польської туристичної організації у Києві Влодзімєжа Щурека, рейси обслуговуватимуть три перевізники: польський LOT, угорський лоукостер WizzAir і наш YanAir. Розклад польотів склали так, щоб було зручно стикуватися з іншими рейсами при пересадках, – подивитися карти маршрутів можна тут.
= = = = = = = =

 

 

З 27 квітня – ХАРКІВ-МІЛАН і ЛЬВІВ-БАРСЕЛОНА.
Авіарейси належать компанії МАУ, яка за інформацією голови спостережної ради Арона Майберга, цього року планує відкрити ще прямі рейси з Києва у Вінницю, Копенгаген, Каїр, Делі, Торонто, Санью.

 

Фото ALDEMAR RESORTS, polscha.travel, а також з відкритих джерел

Рубрика: 

Новини партнерів