Перша українська космецевтика для шкіри та волосся.
Космецевтика Pharmea створена фармацевтами не лише для догляду. Вона має накопичувальний лікувальний ефект, який стає помітним за декілька використань. Бо не просто маскує проблеми шкіри, а й усуває причини їх виникнення. Причому космецевтика від PHARMEA (україночки протестували особисто) не поступається світовим «ларошпозеям» чи «ур'яжам», але створюється у нас – у Київській області на власному виробництві і, відповідно, коштує в рази дешевше: одна баночка крему – в середньому 100 гривень.

виробництво PHARMEA має сертифікат ISO 9001 – європейське підтвердження якості

Втім, головні переваги космецевтики PHARMEA – не лише доступна ціна чи вітчизняне виробництво. Вона, передусім, дієва: у її складі ви не знайдете силіконів, парабенів і шкідливих хімічних компонентів. У складі натуральні і сертифіковані органічні компоненти. Наприклад, серед основних інгредієнтів крему для шкіри навколо очей – кофеїн, денного крему – оливковий сквалан, молочка для тіла – натуральні олії обліпихи і виноградних кісточок, тобто природні стимулятори клітинного обміну. Засоби цього бренду працюють на те, щоб увімкнути власні ресурси організму – зсередини, м’яко і з довготривалим ефектом. Вони підходять і для чутливої шкіри, і для ослабленого волосся і ними можна користуватися без призначення лікаря: космецевтика PHARMEA має безпечну концентрацію активних речовин і не викликає звикання. Для її виробництва використовуються найсучасніші технології, а саме виробництво PHARMEA має сертифікат ISO 9001 – європейське підтвердження якості.

До засобів PHARMEA входять якісні німецькі та французькі інгредієнти, зокрема й ті, що мають сертифікат ECOCERT-COSMOS. Фармацевти і косметологи бренду зробили ставку на лише дві серії засобів – з гіалуроновою кислотою і з Омега 3-6-9, але саме ці два компоненти є найбільш ефективними у сучасній косметології.

PHARMEA пропонує дві серії догляду – з гіалуроновою кислотою і з Омега 3-6-9

Серія з гіалуроновою кислотою
Загальновідомо, що гіалуронат натрію – найкращий зволожувальний компонент, а засоби, створені на його основі, відновлюють, тонізують, насичують суху та чутливу шкіру, а також шкіру втомлену чи з ознаками вікових змін. У цій серії PHARMEA створила денний крем, крем для шкіри навколо очей, піну для вмивання, легкий крем під макіяж, сироватку інтенсивного зволоження. 
Такий же зволожувальний ефект гіуалуронова кислота має і на волоссі. Тому в гіалуронову серію PHARMEA входять ще й шампунь для збільшення об’єму, для укріплення і навіть спрей «Все під контролем» для вирівнювання локонів.

Серія Омега 3-6-9
Ці три кислоти мають хорошу очищувальну і оздоровлювальну дію для всіх типів шкіри – і обличчя, і тіла, і голови. Серія, власне, й містить засоби для цих трьох цілей. Окрім кремів для обличчя – денних, нічних, кремів для тіла і рук, є ще крем для ніг, є гідрофільна олія для очищення шкіри, є маска, шампунь і кондиціонер для відновлення і здоров’я волосся.

повний перелік аптек та ще й з точними адресами є на сайті PHARMEA

PHARMEA представлена в аптеках понад 40 міст України, де можна придбати засоби оффлайн за порадами професійних фармацевтів. Київ, Вінниця, Чернівці, Суми, Житомирщина, Рівне, Тернопіль, Львів, Хмельницький, Кропивницький – повний перелік аптек та ще й з точними адресами є на сайті PHARMEA www.pharmea.com.ua. Шукайте найближчу до себе і спробуйте першу українську космецевтику. Бо ми вже тестуємо крем для тіла:)

Рубрика: 

Новини партнерів