Лідери кіноринку Multiplex і Film.UA об'єднали зусилля для створення і розвитку українського кіно.
І вже навіть заявили, якого саме кіно: у цьому році вийдуть п’ять масштабних кінострічок у різних жанрах – історичний екшен «Захар Беркут», фентезі «Поліна і таємниця кіностудії», історичний трилер «Гарет Джонс», комедія «Скажене Весілля 2» і спортивна драма «Пульс».
Цей справді унікальний крок Multiplex і Film.UA закріпили символічною капсулою з посланням майбутнім поколінням, яку заклали у фундамент нового кінотеатру Multiplex, що відкриється в київському ЦУМі, а також презентували програму стратегічного довгострокового партнерства «Виробництво. Промо. Прокат». Власне, це й будуть три основні напрямки співпраці: виробництво, маркетинг і дистрибуція українських фільмів.

На фільми вітчизняного виробництва у 2017-2018 роках було продано понад 3 мільйони квитків на суму, що перевищує 289 мільйонів гривень

«Протягом останніх років ми з великою радістю слідкуємо за розвитком комерційного українського кіно, тому що національний продукт може чудово доповнювати голлівудські релізи та серйозно допомогти нашому бізнесу бути успішним. Так, тільки за 2018 рік у нашій мережі українські фільми зібрали понад 57 мільйонів гривень і понад 693 тисяч глядачів. Якийсь час тому ми усвідомили, що стимулювання розвитку локального виробництва може позитивно впливати на наш основний бізнес. Ми почали шукати партнерів, з якими у нас були б спільні цілі та інтереси. І знайшли такого ж лідера ринку, тільки у своїй сфері – Film.UA. Ми об'єднали свої компетенції для реалізації пілотного проекту, який виявився вкрай успішним. Виникло обопільне бажання вивести наше партнерство на новий стратегічний рівень, де спільне використання інфраструктури та експертизи дає максимальний результат. Сьогодні цьому знаковому партнерству офіційно дано старт, і ми розраховуємо на великий успіх», – відзначив генеральний директор мережі кінотеатрів Multiplex Віталій Писаренко.

«2017-й та 2018-й роки стали по-справжньому знаковими і проривними для української кіноіндустрії. На фільми вітчизняного виробництва за цей період було продано понад 3 мільйони 750 квитків на суму, що перевищує 289 мільйонів 310 тисяч гривень. З них 110 мільйонів 143 тисячі гривень і понад 1 мільйон 427 тисяч глядачів зібрали кінотеатральні проекти Film.UA Group. Протягом найближчих 12 місяців ми плануємо випустити на кіноекрани 5 масштабних релізів у різних жанрах, розрахованих на різну аудиторію, і взяти нову висоту за кількістю проданих квитків. У компанії Multiplex ми знайшли не тільки партнера, але й однодумця, який так само, як і ми, дивиться на кінопрокат як на бізнес. Завдяки цій співпраці ми хочемо досягти ще вищих результатів, що стануть новими рекордами для української кіноіндустрії», – сказав Сергій Созановський, FILM.UA Group.

Протягом найближчих 12 місяців Multiplex і Film.UA планують випустити на кіноекрани 5 масштабних релізів у різних жанрах

А рекорди, україночки щиро вірять, будуть точно: вже буквально з серпня, коли розпочнеться прокат першого із заявлених фільмів.
22 серпня на екрани вийде пригодницьке фентезі «Поліна і таємниця кіностудії» режисера Оліаса Барко спільного виробництва Kinorob (Україна) і WILD TRIBE FILMS (Бельгія, Франція) за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
10 жовтня естафету прийме історичний екшен «Захар Беркут» режисера Ахтема Сеітаблаєва, знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка (виробництво Kinorob і Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно). Генеральним медіапартнером і бродкастерами фільму виступає телеканал «Україна».
28 листопада глядачі побачать історичний трилер «Гарет Джонс» (робоча назва) всесвітньо відомої режисерки Агнешки Холланд спільного виробництва Польщі (Film Produkcja за підтримки Польського інституту кінематографії), України (Kinorob, Film.UA Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно) і Великобританії (Boy Jones Films). Генеральний медіапартнер і бродкастер історичного трилера – телеканал «Україна».
25 грудня до кінотеатрів увірветься «Скажене Весілля 2» – продовження улюбленої комедії виробництва “Прототип продакшн” та Film.UA.
30 січня 2020 року вийде спортивна драма «Пульс» режисера Сергія Чеботаренка (виробництво Kinorob), що розповідає історію української легкоатлетки, Паралімпійської чемпіонки 2008 року – Оксани Ботурчук.

Чекаємо на прем"єри і віримо в українське кіно:)

Рубрика: 

Новини партнерів