Спеціально до прем’єри «Захар Беркут» Укрпошта вводить в обіг поштову марку.

Укрпошта спільно з FILM.UA Group до виходу в світ українського історичного екшену «Захар Беркут», за мотивами однойменної повісті Івана Франка, введе в обіг поштову марку. Урочисте спецпогашення знаку поштової оплати відбудеться 9 жовтня в рамках гала-прем’єри фільму. Всеукраїнська прем'єра фільму «Захар Беркут» режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Вінном відбудеться 10 жовтня.

поціновувачі філателії зможуть додати до своїх колекцій унікальну мініатюру – марку «Захар Беркут»

«Укрпошта продовжує дивувати новинками філателії та змінює уявлення про сучасні марки. На них є не лише визначні особистості, природа та архітектура. Зараз випускаємо марки в підтримку українського кіно та продовжуємо співпрацю із творцями українського сучасного мистецтва. Тепер поціновувачі філателії та сучасного кінематографу зможуть додати до своїх колекцій унікальну поштову мініатюру – марку «Захар Беркут», яка приурочена до виходу у світ вітчизняного бойовика. Таким чином через сучасне мистецтво ми відроджуємо інтерес до філателії й посткросингу», – відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Із 9 жовтня поштові марки «Захар Беркут» реалізовуватимуться у відділеннях Укрпошти

В якості ескізу поштової марки використано офіційний постер кінокартини. На купоні маркового аркушу зображений один із символів фільму – птах беркут, який мешкає тільки у високогір'ї Карпат. Поля маркового аркуша та конверт «Перший день» оздоблені орнаментом, що прикрашає плащ-корзно одного з головних героїв стрічки – боярина Тугара Вовка. Із 9 жовтня поштові марки «Захар Беркут» реалізовуватимуться у відділеннях Укрпошти та в її онлайн-магазині. Номінал поштової марки – 8 гривень, що відповідає тарифу на пересилання простого листа масою до 50 г в межах України.

Завдяки випуску марок ще більше людей дізнаються про українське кіно

«Колаборація з Укрпоштою стала для нас доброю традицією, і ми дуже вдячні за підтримку фільмів, які ми створюємо, – зазначає продюсер фільму Єгор Олесов. – Так, поштові марки, присвячені фільмам «Сторожова Застава» та «Викрадена Принцеса», викликали великий резонанс та привернули увагу як до філателії, так і до кінострічок. Завдяки випуску марок ще більше людей дізнаються про українське кіно, а колекції філателістів поповнюються унікальними екземплярами. І тим більше важливо, коли йдеться про кінорелізи не тільки національного, а й світового масштабу. Конверти з марками розлетяться по всьому світу та зацікавлять багатьох людей. А згодом, сподіваюся, ці люди зможуть побачити фільм «Захар Беркут» і у своїй країні».

 

Фільм створено компаніями Kinorob та CinemaDay за підтримки Держагентства України з питань кіно. У роботі над фільмом брала участь міжнародна команда фахівців – актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії. У головній ролі знявся американський актор Роберт Патрік, відомий за фільмом «Термінатор-2». Також до створення картини долучилися колеги з Голлівуду. Продюсерами фільму з американського боку виступили Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз, з українського боку – Єгор Олесов.

Більше про фільм «Захар Беркут» – на офіційних сторінках у Facebook та в Instagram.

Рубрика: 

Новини партнерів