Прем’єри світових зірок, оновлений репертуар та інші театральні приємності у листопаді.

Останній місяць осені на головній оперній сцені країни буде особливо насиченим і феєричним – подивіться афішу Національної опери і мерщій за квитками!

5 листопада – опера «Моцарт і Сальері» (М.Римський-Корсаков)
Шанувальників оперного мистецтва очікує дивовижний творчий дует українського оперного метра Тараса Штонди і перспективного тенора Валентина Дитюка, якого вже обожнює не тільки українська, а й європейська публіка.

 

9 листопада – «Набукко» (Дж.Верді)
Попри те, що прем’єра відбулася майже три роки тому, ця вистава досі збирає незмінні аншлаги. Тим більш, коли головні партії виконують такі зірки, як Людмила Монастирська, Алла Позняк, Геннадій Ващенко Валентин Дитюк та Тарас Штонда, а також один з найкращих в світі хорів.

 

20 листопада – опера «Фауст» (Ш. Гуно)
Ще одна вистава, у якій беруть участь ціле оперне сузір’я: творчий тандем Тарас Штонда і Валентин Дитюк, а також ліричний баритон Андрій Бондаренко, якого запросили в рамках проекту «Українські оперні зірки в світі».

 

14 і 16 листопада – прем'єра опери Дж.Пуччіні «Богема»
Постановка «Богеми» від режисера Італо Нунціата – це спільний українсько-італійський мистецький проект, створений за підтримки посольства Італії та Італійського інститута культури в Україні. 14 листопада головні партії виконають Валентин Дитюк, Ольга Фомічова, Геннадій Ващенко, Сергій Магера, Олександр Мілєв. А 16 листопада на сцену вийдуть Дмитро Іванченко, Сусанна Чахоян, Олександр Бойко, Сергій Ковнір, Дмитро Агєєв.

22 листопада – «Норма» (В. Белліні)
У цей день глядачів чекає декілька приємних сюрпризів – чарівне сопрано всесвітньо відомої оперної діви Людмили Монастирської та колоритний глибокий бас запрошеного соліста Євгена Орлова, який останнім часом зазвичай виступає на кращих європейських сценах. Разом із ними головні ролі виконають Сергій Пащук, Наталія Николаїшин, Ольга Матушенко і Юрій Аврамчук.

Тож не відмовте собі в задоволенні насолодитися чудовими голосами на головній оперній сцені країни!

Рубрика: 

Новини партнерів