Yves Rocher створив нову колекцію масок та гоммаж спрямованої дії зі швидким видимим ефектом для всіх потреб шкіри.

Шкіра – це захисний бар'єр організму. На її стан впливають як зовнішні фактори (навколишнє середовище), так і внутрішні (біологічні процеси організму). Потреби кожної шкіри індивідуальні: вони залежать не лише від типу шкіри, а й від способу життя, виду діяльності, часу дня та навіть нашого настрою. Щоб задовольнити ці потреби, Yves Rocher створив нову колекцію масок та гоммаж. В основі формул – екстракти рослин, що вирощуються згідно з принципами органічного землеробства на власних полях в Ла-Гасії та на територіях партнерів Yves Rocher:

  • екстракт Ромашки Римської Біо для сяяння шкіри;
  • екстракт Календули Біо з відновлювальними властивостями;
  • екстракт М'яти Біо з очищувальними властивостями;
  • екстракт Ромашки Біо із заспокійливими властивостями.

Заспокійлива Маска-Мус з Ромашкою Біо
Маска з екстрактом Ромашки Біо миттєво заспокоює шкіру, усуває відчуття стягнутості та пощипування. Її мусова текстура тане на шкірі, повертаючи їй м'якість та комфорт. Ромашка використовуються як інгредієнт із заспокійливими та пом'якшувальними властивостями. Це одна з перших рослин, яку Yves Rocher вирощує на власних полях у Ла-Гасії ще з 1979 року.
Результат: миттєве зменшення пощипування та поколювання на 61%.
Рекомендації щодо застосування: наносити на шкіру обличчя двічі на тиждень, залишити на 10 хвилин, залишок продукту можна прибрати за допомогою ватного диску.

 

Відновлювальна Маска-Бальзам з Календулою Біо
Календула – культова рослина, що вирощується з 1979 року в Ла-Гасії, у Бретані, на полях Yves Rocher. Календула адаптована до місцевого клімату і не потребує рясного поливу. Як інші рослини, що виробляються брендом Yves Rocher в Ла-Гасії, вона вирощується відповідно до принципів органічного землеробства.
Маска з екстрактом Календули Біо інтенсивно відновлює та живить шкіру. Її текстура бальзаму дарує відчуття комфорту, шкіра набуває м'якості та еластичності.
Результат: миттєве живлення та зволоження шкіри (+ 50%* зволоження).
Рекомендації щодо застосування: наносити на шкіру обличчя двічі на тиждень, залишити на 10 хвилин, залишок продукту можна прибрати за допомогою ватного диску.

Очищувальна Маска-Гель з М'ятою Біо
Маска з екстрактом М'яти Біо глибоко очищує шкіру, не пересушуючи її, покращує колір обличчя. Її ультралегка гелева текстура не залишає відчуття липкості.
Результат: миттєве очищення шкіри та зменшення виділення себуму на 93,3%*.
Рекомендації щодо застосування: наносити на шкіру обличчя або Т-зону двічі на тиждень, залишити на 10 хвилин, залишок продукту можна прибрати за допомогою ватного диску.

Гоммаж для Обличчя з Ромашкою Римською Біо
Гоммаж з екстрактом Ромашки Римської* Біо є справжнім порятунком для тьмяної шкіри. Завдяки кремоподібній текстурі та дрібним абразивним частинкам він м'яко ексфоліює  шкіру, відновлюючи природне сяяння та наповнюючи її енергією.
Результат: посилення сяяння шкіри у 2 рази* вже через 15 хвилин.
Рекомендації щодо застосування: наносити на шкіру обличчя двічі на тиждень, залишити на 10 хвилин, залишок продукту можна прибрати за допомогою ватного диску.

Рубрика: 

Новини партнерів

?