Заплели 5 варіантів на кожен день, навіть на короткому волоссі  спробуйте!
Подивились модні покази і зрозуміли, що коса – це зовсім не нудно і не для «зубрілок-випускниць», а для таких собі запальних кобіт. Ну і коса – це дуже зручно: немита голова, волосся "не лежить" чи розпущене заважає – раз-два, зібрала в косу і вже сексапіл. Настільки, що чоловікам, як у школі хлопцям, захочеться вас за неї смикнути. Переконалися самі.

Самокрутки
Ми такі в дитинстві лялькам крутили, доки не навчилися плести шось людське з трьох прядок. Не на ляльках, виявляється, такі самокрутки теж класно виглядають – такий собі творчо-гламурний безлад. Зробити просто:
1. Трошки спушуємо прядь і ділимо її на дві рівні частини.
2. Скручуємо частини одна навколо другої, трошки розмірхуємо, щоб не туго.
3. Зв'язуємо кінчик гумкою, зверху трошки лаку - не коса, а краса!

Риб'ячий хвіст
Мами дівчаток плетуть його на раз – риб'ячий хвіст це модно серед малечі. Ну, тепер і серед тих, кому за 25. Дуже виручить, коли рідке волосся – такий собі візуальний обман. Тож плетемо:
1. Ділимо прядь на дві частини, відділяємо по одній тонюсінькій прядочці і закладаємо по черзі одна на одну. Не туго. В інтернеті є повно інструкцій як би шо.
2. Відтягуємо з готової коси пряді так, ніби вони розпушилися – а-ля хожу вже так три дні, не розчісуюсь.

На короткому волоссі
Дуже пасує строгим каре – зразу якась жіночність грає. І нарешті мама буде спокійна, шо вам волосся в очі не лізе і не псує зір. Заплести можна як завгодно – і зліва направо, і справа наліво, і обернути навколо чола чи просто зачіпити заколкою.

Вузли
З ними простіше простого:
1. Ділимо прядь на дві частини і буквально зав'язуємо їх у вузли, досхочу.
2. Розпушуємо злегка і зверху трошки лаку – щоб довше трималось.
3. Найгарніше виглядають на об'ємному густому волоссі: тоді вузли розміром з кулак. Хоча і на звичайній шевелюрі теж класно. А, головне, швидко.

Ніби спросоння
І хай всі заздрять і думають, де це ви провели всю ніч і «чому розплетена коса». Тож, вперед:
1. Заплітаємо косу.
2. Висмикуємо з неї локони і трошки підчісуємо.

Новини партнерів