В Україні відкрили перший монобрендовий магазин відомої корейської косметики.
Взагалі-то Missha вже давно популярний у нас завдяки своїм інноваційним засобам і, зокрема, чудодійним маскам, патчам, кремам з муцину равликів, на які зараз справжній бум і які продаються у різних магазинах косметики. Бренд належить косметичній мережі ISEI, створений у Південній Кореї у 2000 році, вже через 5 років відкрив магазин на П'ятій Авеню в Нью-Йорку, ще через рік – в Європі. І от тепер великий окремий бутік з'явився в Україні – у столичному торгово-розважальному центрі Lavina Mall.

Хто ще не знає, назва Missha розшифровується, як Miss Sexy Healthy Active, а одне з гасел бренду – «Полюби свою шкіру, полюби свою душу». Як сказала на відкритті магазину Ануш Товмасян, CEO компанії Empair, що керує мережею ISEI: «Краса, молода сяюча шкіра, відчуття доглянутості мають бути доступними людям з різним достатком. І я впевнена, що українки варті такого бренду».

 

Магазин у Києві, на відкриття якого запросили й «україночок», повністю повторює концепцію корейського Missha: стильно, зручно і, головне, – аж 670 різноманітних косметичних продуктів, не лише патчів з муцином равлика. До слова, з асортименту Missha найбільшим попитом серед українок користуються креми для обличчя, ВВ-креми, скраби. Особливо популярні Super Aqua Cell Renew і Perfect Cover ВВ.

А некияночки, які не мають змоги навідуватися в монобрендовий магазин Missha, завжди можуть придбати цю косметику онлайн у Beauty Market Isei. Окрім того, мережа ISEI не виключає відкриття нових монобрендових магазинів – хтозна, можливо скоро поталанить й мешканкам інших міст:)

Рубрика: 

Новини партнерів