12 вересня відбудеться 29 щорічний конкурс краси.

Комітет конкурсу готує видовищні постановки від українського режисера-постановника Сергія kartyna Неклеви з яскравими і незвичайними для України постановками дефіле. Основним посилом фінального шоу стане ідея чотирьох континентів – Азії, Африки, Європи та Америки. Чотири частини світу, кожна з яких має свою яскраву історію та незвичайну культуру, стануть відображенням духовних і зовнішніх аспектів Жінки: тактовна і екзотична Азія, пристрасна і гаряча Африка, аристократична і таємнича Європа, прямолінійна і екстравагантна Америка. Про те, в яких же іпостасях будуть конкурсантки, глядачі побачать у фіналі змагання.

Гості вечора першими дізнаються ім'я дівчини, яка стане «обличчям» нашої країни і буде представляти Україну на найпрестижнішому міжнародному конкурсі краси «Міс Світу» серед красунь з понад 120 країн світу.

І поки конкурсантки долали збільшений перелік неординарних випробувань і з нетерпінням чекали оголошення імен фіналісток, комітет конкурсу прийняв рішення заохотити дівчат і збільшити призовий фонд конкурсу на 200 тисяч гривень!

У фінальній музичній програмі візьмуть участь: Оля Полякова, Mozgi, Dan Balan, Kadnay, Tayanna, Michelle Andrade, Alekseev, Артем Пивоваров, Fo Sho. Ведучим вечора буде Володимир Остапчук.

Рубрика: 

Новини партнерів