Крем-мед, мед-суфле, з лавандою, бананом, чилі, лимоном, горіхами – українські «медівники» пропонують цікаві смаки і веселі назви. Знайомтеся: 4 маленькі сімейні марки, які з натурального меду, перевіреного, зібраного на наших українських пасіках (власних теж) роблять ну майже десерти – пробуєш ложку і не можеш відірватися. Мають і мікроскопічні баночки-«пробники» і красиві подарункові набори з різними смаками, приймають замовлення онлайн, доставляють за лічені дні – аби купували. Стараються, справді.

Honey city
Пропонують не просто мед, а кремоподібний – збитий на спеціальному обладнанні для того, щоб він у подальшому не кристалізувався і зберігав ніжну в’язку консистенцію. Всі цілющі властивості він теж зберігає, а у поєднанні з вишнею чи перцем-чилі, з лимоном, імбиром, з бадьяном, з какао і фундуком, з журавлиною та лавандою ще й отримує неймовірний смак, краще цукерки. Ще тут роблять хмільний мед – для зігріву:)

 

Evie Honey
Ця майстерня, як називає себе марка, виготовляє теж крем-мед (або ще кажуть суфле) з фруктами, ягодами та горіхами. Мають «Абрикосовий кураж», «Малиновий шейк», «Бананову карамель» й інші смаки. Збирають на своїй же пасіці у Вінницькій області, ягоди, які додають до меду, теж свої. Гарантують якість, бо це медове суфле їдять їхні ж діти – хороша альтернатива штучним солодощам.

 

Мед-шмед
Дотепна марка, яка класні поєднання меду ще й класно обіграє у назвах: «Ванільний хрущ» з карамельним смаком, «Фокс мажор» з цедрою апельсина, «Мохіто-бандіто» з м’ятою, «Песець-молодець» з чебрецем, «Тидищ» з полуницею. Власник просто на сайті запевняє, що у нього працюють, як бджілки, не використовують консервантів, підсилювачів чи фарбників і веселий дизайн баночок придумують, що всі посміхнулися.

 

Honey-shop
"Магазин меду" створений при пасіці сім'ї Яценко, яка займається бджільництвом понад тридцять років. У сезон кочівлі бджіл пасіка переїжджає з місця на місце до восьми разів і охоплює Черкаську, Чернігівську та Київські області. Сім'я відкачує чистий мед (монофлерний) і робить "прозору чисту акацію", "білу липу", "жовтий, як сонце соняшник", "темний гречаний мед". І ще з горіхами – повна банка!

 

Фото "Мед-шмед", Honey city, Evie Honey, Honey-shop

Новини партнерів

?