Коли дітлахи його не пишуть, батьки ламають голову, що ж він мусить подарувати? Маємо ідеї.
У нашому дитинстві було простіше: різка неслухняним і щось солодке чи маленько-іграшкове слухняним. Зараз цим вже не відбудешся – Миколая відзначають щедро, навіть у садочках і школах, знаємо. І знаємо, як гасають батьки в останній момент у пошуках «бебіборн в рожевій сукеночці» чи «людини-павука». Щасливі ті мами й тата, які підгледіли в листі чітке «замовлення». А що робити тим, хто лишився без листа? Ділимося досвідом – собі шукали. Про солодощі мовчимо – тут за бажанням.

Іграшки. Це святе! І Миколаю замовляють найомріяніші. Модні зараз вігвами чи лялькові міні-театри, м’які іграшки з різними додатками або скриньку пірата чи юного музиканта. Знайшли стільки всього на balala.com.ua – це інтернет-магазин для діток та батьків. Зависли на кілька годин, чесно, поки переглядали всі іграшки. Такі б у наше дитинство!

 

«Гаджети». Не електронні, а просто розумні ігри – інтерактивні, як зараз кажуть. Літаючий міньйон, наприклад, 3D смартфон 10 в 1, криміналістична лабораторія і навіть – радійте, батьки хлопчаків, – ноу-хау – спінер фосфорний з підшипниками!

 

Книжки. Якою сильною серед дітлахів зараз не була б гаджетоманія, але ніщо не замінить справжньої книжки – яскравої, цікавої, з якою можна вмоститись під теплою ковдрою зі склянкою какао. У нашого партнера – найбільшого в Україні книжкового інтернет-магазину Yakaboo.ua – є на будь-який смак і вік. Хочеш – «Велика ілюстрована книга казок», хочеш – «Історія автомобілів» чи «Старшокласниця. Першокурсниця», хіт продажів, до речі, за даними магазину. Він же підготував топ-100 дитячих книжок – перегляньте, щоб догодити своїм маленьким читачам. Ой, точніше, щоб догодив святий Миколай!

 

Зі старшими дітлахами легше: для дівчаток – дитяча косметика, гарні заколки, власний гаманець чи сумочка, модна кофтинка чи шапочка; для хлопчиків – м’яч, навушники, суперська футболка, годинник. Це завжди йде на ура. І Миколай може собі дозволити:) 

Рубрика: 

Новини партнерів