Цього року міжнародний фестиваль Leopolis Jazz Fest святкує ювілей – 10 років з дати заснування.

У червні 2011 року у Львові відбувся перший Alfa Jazz Fest, який з 2017 року переіменовано в Leopolis Jazz Fest. З нагоди визначної дати 4-7 червня відбудеться пряма трансляція концертів фестивалю різних років Leopolis Jazz Fest. Birthday Live.

Музиканти активно підтримали ідею відтворити атмосферу фестивалю онлайн і дали дозвіл на показ їхніх концертів. Але записи будуть продемонстровані лише один раз на офіційному каналі Leopolis Jazz Fest в YouTube і не будуть публікуватися в мережі.

Занотовуйте графік Leopolis Jazz Fest. Birthday Live
 

4 червня (четвер)
19:00 – YELLOWJACKETS (США). Концерт знаменитого американського квартету відкриє Leopolis Jazz Fest. Birthday Live. Музиканти працюють на стику двох жанрів – електричного ф'южн і сучасного акустичного джазу. Yellowjackets - неодноразовий номінант і володар премій Греммі.

21:00 – MARIO BIONDI (Італія). Італійський соул-вокаліст Маріо Біонді, чий голос нагадує знаменитого Баррі Вайта, продовжує традиції зірок «філадельфійського соулу» 70-х років і є одним з найяскравіших представників цього жанру в Європі.

5 червня (п'ятниця)
19:00 – MARE NOSTRUM: Paolo FRESU – Richard GALLIANO. (Італія - Франція). Італійський трубач Паоло Фрезу, французький акордеоніст Рішар Гальяно і шведський піаніст Ян Лундгрен - це тріо Mare Nostrum (назва Середземного моря у древніх римлян). Такі різні виконавці створили в своїй музиці симбіоз культур, спадщин і світоглядів, знайшли гармонію в поєднанні тембрів своїх інструментів і стали однією з найбільш популярних груп Європи. На жаль, піаніст Ян Лундгрен не зміг відвідати концерт у Львові, та через це виступ дуету став унікальним з тонкою і чуттєвою енергетикою.

21:00 – CHUCHO VALD?S QUARTET (Куба-США). Чучо Вальдес – кубинський піаніст, композитор і аранжувальник – володар шести Греммі і трьох латинських Греммі, один з найвпливовіших афро-кубинських музикантів в історії, засновник, музикант, композитор і аранжувальник знаменитої кубинської групи Irakere (1973-2005). Чучо Вальдес багато гастролює і викладає, а на карантині часто виходить в прямі ефіри, чим тішить своїх шанувальників.

Прямі трансляції Leopolis Jazz Fest. Birthday Live відбудуться за підтримки Mastercard, Київстар, Borjomi

6 червня (субота)
19:00 – CHINA MOSES (США). Чайна Мозес – відома американська вокалістка, дочка знаменитої джазової співачки Ді Ді Бріджвотер і Гілберта Мозеса. Перші альбоми принесли їй успіх і популярність на французькій соул і попсцені, а платівка «Crazy Blues» увійшла до рейтингу «100 кращих альбомів 2013 року» за версією британського видання Times. Паралельно з кар'єрою співачки і бек-вокалістки вона працює ведучою на радіо у Франції.

21:00 – ETIENNE MBAPPE & THE PROPHETS (Франція). Етьєн Мбаппе – відомий камерунський бас-гітарист і композитор, який живе у Франції. «Моя музика натхненна подорожами, людьми, яких я зустрічаю; це кольори, які я бачу, запахи, які я відчуваю, це сміх і іноді біль, який я відчуваю. Ми живемо в складному світі. Єдине, чого мені хочеться – донести радість і взаєморозуміння через мою музику».

7 червня (неділя)
19:00 – STEFANO BOLLANI – Napoli Trip (Італія-Франція). Стефано Боллані - віртуозний італійський піаніст, композитор, співак і телеведучий. Napoli Trip - це студійний і концертний проєкт, який виник завдяки великій любові Стефано Боллані до Неаполя. Ця любов зародилася ще в дитинстві, коли піаніст у віці одинадцяти років відкрив для себе великого італійського музиканта, яскраве джерело натхнення – Ренато Карозоне.

21:00 – GORDON GOODWIN'S BIG PHAT BAND (США). І фінальним акордом Leopolis Jazz Fest. Birthday Live стане концерт багаторазового номінанта і володаря премії Греммі чудового Gordon Goodwin's Big Phat Band. Він був заснований успішним композитором і аранжувальником Гордоном Гудвіном. Музикант зібрав в Big Phat Band справжніх професіоналів, музикантів-універсалів, здатних виконувати будь-яку музику – свінг, латинський джаз, блюз, класику, рок.

Нагадуємо, що ювілейний Х Фестиваль був запланований на 25-29 червня 2020 року у Львові. Рішення про перенесення було прийнято через пандемію COVID-19. Нові дати фестивалю – 24-28 червня 2021 року.

на Leopolis Jazz Fest у 2021 році виступить легендарний Seal

До речі, нещодавно оголошено ще одного хедлайнера фестивалю-2021 – ним стане легендарний Seal! 25 червня 2021 року британський співак, володар чотирьох премій Греммі виступить на Сцені ім. Е. Рознера. За свою видатну кар'єру, яка налічує понад два десятиліття, лондонський мультиплатиновий співак і сонграйтер Seal зосередився на творчому прагненні: висловити повне відчуття любові через пісню.

Відомий своїм неповторним хрипким баритоном та класичним написанням пісень, Seal досяг успіху в багатьох музичних жанрах. Його м'який тембр, що звучить у хітах Crazy і Kiss from a Rose, швидко закріпив за ним статус шанованого співака. За ці роки Seal розширив свій вплив завдяки великій кількості авторської музики та емоційним обкладинкам, а також отримав безліч премій Греммі та продав понад 30 мільйонів альбомів по всьому світу.

Фото: Олексій Карпович, Роман Пищик.

Рубрика: 

Новини партнерів

?