Ювілейний Х Фестиваль відбудеться у 2021 році.
Він був запланований на 25-29 червня цього року, але через масштабне поширення коронавірусної хвороби COVID-19 оргкомітет прийняв рішення про перенесення дати Leopolis Jazz Fest на 24-28 червня 2021 року (четвер-понеділок). У зв'язку з карантином, організаційний комітет фестивалю не відкривав продаж квитків на концерти, тому у гостей не виникне необхідності здійснювати повернення. Нагадаємо, більшість заходів фестивалю безкоштовні. Квитки необхідні тільки на вечірні концерти в Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького.

Один з хедлайнерів фестивалю – ізраїльський контрабасист Авішай Коен, опублікував офіційне звернення: «Ми всі переживаємо безпрецедентні і важкі часи, коли безпека і здоров'я мають вирішальне значення, тому було прийнято рішення відкласти мій графік концертів, на який очікували в найближчому майбутньому. Дуже важливо, щоб ми дбали про себе і своїх близьких в цей час».

«Можливість лежить десь посередині проблеми, яка у вас виникла», – говорив Альберт Ейнштейн і ми знайшли цю можливість – не скасувати ювілейний фестиваль, а перенести його на рік. Вже розпочато підготовку до фестивалю у 2021 році, і ми зараз ведемо переговори з музикантами. Сподіваємося, що програма 2020 року буде повністю реалізована у 2021 році», – сказав арт-директор Leopolis Jazz Fest Олексій Коган.

Ми відсвяткуємо 10-річчя фестивалю із запізненням на один рік, але з подвійною силою

Як відзначив міський голова Львова Андрій Садовий: «Шкода, що фестивалю доведеться чекати ще рік, але це єдине можливе рішення в умовах пандемії. Маємо й гарні новини – до нових дат Leopolis Jazz Fest у 2021 році плануємо закінчити реконструкцію стадіону для регбі, який є частиною Парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького та найбільшим майданчиком для безкоштовного перегляду концертів фесту. З 2021 року – це буде не тільки сучасний стадіон, а й найзручніша пікнікова зона джазового фестивалю».

«Я б хотіла висловити подяку нашим партнерам, які підтримують фестиваль багато років, – повідомила Наталія Горбачевська, виконавчий директор Leopolis Jazz Fest. – На жаль, зараз важко перелічити всіх, але на особливу увагу заслуговують Генеральні спонсори, які в такий складний час проявили стійкість, послідовність і професіоналізм: Mastercard, Київстар, Borjomi. Дякуємо за підтримку всіх наших спонсорів, а також Посольства Швейцарії, Австрії, Туреччини, Італії, Франції, Литви, Австрійський культурний форум та OeAD, Гете Інститут, Французький Інститут, Польський Інститут. І головне – дякуємо нашим гостям, які весь цей час хвилювалися і мріяли про фестиваль так само як організатори. Ми відсвяткуємо 10-річчя фестивалю із запізненням на один рік, але з подвійною силою».

Рубрика: 

Новини партнерів

?