Google Україна створив туристичні онлайн-мапи і 3D-тури столицею. 
Як вони працюють, показали на окремій презентації – протестували, роздивилися і відчули себе у майбутньому) Новітні технології справді дивують, а завзятість українського «гуглу» у цифровому перетворенні нашої країни (а це ціла комплексна програма) викликає не лише повагу, а й захоплення. Не встиг він презентувати 3D-тури найвизначнішими музеями України і музеями під відкритим небом, як вже запроваджує новинку "Київ VRажає". Не заради технічної забавки у вигляді дивовижних окулярів віртуальної реальності, а щоб збільшити туристичну привабливість столиці України. От одягаєш ці окуляри, налаштовуєш свій смартфон (інструкція є на сайті http://vrazhae.kiev.ua/) і віртуально подорожуєш найнезвичнішими місцями Києва. І справді вражаєшся, який він цікавий и мальовничий.

 

за допомогою зручної навігації та інтерактивної карти можна знайти відомості про найцікавіші для відвідування об'єкти в Києві

Ще гуглівці створили сайт “Мандруй Київщиною”, де за допомогою зручної навігації та інтерактивної карти можна знайти відомості про найцікавіші для відвідування об'єкти в Києві та області, навіть готові туристичні маршрути і 3D-тури цікавими і малодоступними місцями.

Також створено онлайн-платформу Kyiv Maps про заходи, які проходять у Києві. Сюди стікається інформація від міських департаментів освіти, культури, спорту, медицини тощо. Для всіх прихильників здорового способу життя та спорту запровадили ще й сайт Sport.Kyiv Maps з базою всіх важливих для міста спортивних локацій, від адрес басейнів до нових спортклубів.

До речі, цей проект Google Україна створив у партнерстві з Київською міською державною адміністрацією. На презентації побував навіть мер Віталій Кличко. Освоював віртуальні окуляри і гуглив 3D-тури нарівні з усіма гостями.

 

Рубрика: