Три правила для брюк-міді, щоб приховати, а не підкреслити недоліки фігури.
Знаєте, що це за брюки, правда ж? Широкі, часто розширені донизу, штани нижче коліна і вище щиколотки, щось середнє між спідницею-брюками і брюками-капрі. Мода на них повернулася ще минулоріч, але більшість жінок довгий час просто придивлялися до фасону, а цього сезону щойно потепліло та ж більшість, бачимо, вже активно носить ці кюлоти. На жаль, бачимо й те, що носять не завжди правильно. І, як відзначила наш незмінний консультант – стиліст, власниця імідж-студії New Style Ольга Леоні, ця в цілому гарна річ часто сидить не дуже гарно: когось повнить, комусь вкорочує ноги, у когось невдало поєднана.

Колись кюлоти носили лише чоловіки, потім їх «позичили» жінки для їзди верхи

Насправді, каже Ольга Леоні, кюлоти здатні приховати повноту і стати такою собі паличкою-виручалочкою для проблемної фігури, якщо дотримуватись кількох правил.
Перше. Носити з взуттям бодай на невеличкому, але підборі, із заправленою всередину сорочкою, футболкою і бажано з ремінцем на талії. Пласку підошву і кофту навипуск теж можна дозволити, але здебільшого дівчата худі та високі. Ми, україночки, середнього зросту та з жіночними формами, одягаючи брюки-міді маємо видовжувати силует і підкреслювати талію. Інакше виглядатимемо, наче діжечки)

Друге. Носити з просторим верхом: сорочками, блузами, вільними футболками і, повторюємо, заправленими всередину. Але просторими не означає об'ємними, тобто без рюш, воланів, ліхтариків та жабо: вони додадуть зайвої ваги. Облягаючий верх цілком припустимий, але якийсь цікавий: з принтом, вирізом, оздобою, аби не виглядати прісно.

Третє. Поєднувати з речами чіткого силуету, скажімо, жакетом з прямою лінією плеча, з прямим розстібнутим жилетом, класичним двобортним френчем. Кюлоти мають достатньо вільний крій і «розтягувати» силует ще й «розтягнутими» светрами, короткими куртками точно не варто.

Ще важливо знайти саме свій фасон. Стегна мають виглядати не обтягнуто, а підтягнуто. Ширина має робити ноги гарнішими: худеньким краще обрати кюлоти прямого крою, а для крупних щиколоток розширені донизу брюки цілком пасуватимуть. Довжина має бути пропорційною зросту – нижче колін і вище щиколотки, за потреби кюлоти краще підкоротити до ідеального саме для вас рівня, щоб не виглядати дивакувато, наче у штанах з молодшої сестри:)

Новини партнерів