У Києві пройде дев’ятий міжнародний медіафорум

KYIV MEDIA WEEK – найбільший медіафорум Центральної та Східної Європи, головна медійна подія в Україні і платформа для спілкування ключових гравців медіабізнесу країн нашого регіону з колегами та партнерами з усього світу: щороку KMW збирає сотні учасників з більш ніж 35 країн світу. Він проводиться в Києві з 2011 року – цьогоріч 16-19 вересня в готелі Hyatt Regency Kyiv.

Програма KMW максимально охоплює всі сфери сучасного медіабізнесу

KMW є бізнес-майданчиком для професіоналів медіа, а також джерелом натхнення для широкої аудиторії, яка цікавиться світовими трендами виробництва та дистрибуції різноманітних видів контенту, а також досвідом та інсайтами міжнародних медіаекспертів та представників креативних індустрій інших країн.

Програма KMW максимально охоплює всі сфери сучасного медіабізнесу: кіно, ТБ, формати, серіали, анімацію, digital-технології, дитячий контент, телеком, законодавство, унікальні можливості української медіаіндустрії та багато іншого – кожен з днів форуму наповнений секціями різних напрямків. Додатково до бізнес-івентів, що дають прикладну професійну інформацію, в рамках KMW проходять inspiration talk від провідних спеціалістів у сфері медіа, спеціальні презентації та коктейлі.

Детальна програма і умови участі є на сайті KYIV MEDIA WEEK.

В програмі – три секції дискусій, майстер-класів, лекцій, зустрічей

Під час цьогорічного форуму обговорюватимуть, як завжди, найактуальніші медіатеми: від найкращих кейсів «Канських Левів» до смарт-технологій, від боротьби з піратством до рецептів успіху серіальних хітів. В програмі – три секції дискусій, майстер-класів, лекцій, зустрічей.

До речі, керує цим масштабним міжнародним заходом тендітна україночка – Вікторія Ярмощук, радниця міністра культури України, виконавча директорка Української Кіноасоціації та директорка української медіаконсалтингової компанії Media Resources Management, незабаром готуємо інтерв’ю з нею.

Рубрика: 

Новини партнерів

?