Банк одягу, благодійний магазин і фонд – знайшли три місця, де приймають навіть книжки. 
Знайшли поки лише три й лише у Києві. Якщо знаєте такі точки в інших містах – діліться! Бо такі, як ми – шо скуповують штани на розмір менше «бо я схудну» чи отримують у подарунок ну зовсім не в своєму стилі шалик – є не тільки в столиці. Викидати такі речі шкода, носити не будеш, складати ніде – шафа не гумова. Зате є ті, хто прийме їх з радістю.

Благодійний магазин "Ласка"
Тут приймають одяг, взуття, паски, шалики, хустки, сумки, біжутерію, навіть платівки, лампи, вази та інший домашній скарб – чистенький, гарненький, не зношений. Можна не тільки віддати речі, а й собі шось купити і зробити тим самим добру справу: гроші «Ласка» перераховує на благодійні проекти, зараз – у «Таблеточки» та в Гостомельский притулок для тварин. Тут проводять різні майстер-класи і соціальні акції. Навіть допомагають людям с обмеженими можливостями – вони роблять чудові екоковрики із зовсім зношених чи непроданих речей.
«Ласка» працює з 10.00 до 21.00 щодня за двома адресами: вул. Липинського, 3 і вул. Малопідвальна, 15. Деталі на їхньому сайті.

 

Банк одягу 
Сюди можна здати навіть дуже застарілі речі й взуття – головне, чисті, не діряві. Кожен нужденний візьме собі потрібне – безкоштовно. Від банку тут лише назва, фактично це склад, але все гарно розвішане, складене – не як на б\у розкладках з криками «новый завооооз». 
«Банк» працює щодня з 9.00 до 20.00 в Києві за адресою вул. Максима Берлінського, 9, метро «Дорогожичі». Деталі тут

Благодійний фонд "Соціальне партнерство"
Фонд допомагає безпритульним, пенсіонерам, самотнім мамам, інвалідам, малозабезпеченим, переселенцям усім, чим може. В тому числі одягом, взуттям, побутовою технікою. При фонді працює «соціальний патруль» - він курсує по кожному району Києва, речі можна принести на його «зупинку» - карта зупинок є на сайті фонду. Дрібні пакунки люди звозять самі на вул. Лобачевського, 8а. Пункт працює зранку до вечора. Єдине, що просять, за один раз приносити не більше двох стандартних пакетів. Деталі тут.

І дуже просять перш ніж пакувати шось, чесно собі відповісти – ви б самі таке носили? Бо віддаєте таким же людям, тільки з іншими життєвими обставинами. І ше кілька прохань:
1. Речі мають бути попраними і, в ідеалі, попрасованими, бажано сезонними;
2. Гудзики, застібки, блискавки мають бути пришитими і працюючими;
3. Кожну пару взуття радимо скріпити, щоб не розпарувалася: наприклад, зв»язати шнурки на кедах чи склеїти туфлі докупи скотчем.