21 спосіб розмалювати великодні яйця, крім лушпиння цибулі і наліпок. 
Часу займають стільки ж, прості у виконанні, але крашанки виходять ну майже дизайнерськими. І не потрібно бути художником чи декоратором: достатньо мати варені яйця, фарби (харчові або натуральні) і фантазію.

Спосіб 1. Загорнути яйце у шматок мережива чи перев'язати мереживною стрічкою. Або перетягнути яйце гумками для волосся різної товщини чи обклеїти пластирем (скотчем), занурити у фарбу, вийняти, дати висохнути. На місцях, де було мереживо чи гумки, залишаться візерунки і "промінчики".

 

Спосіб 2. Занурювати яйце у фарбу лише до половини. Можна комбінувати різні кольори. Для зручності і щоб попередити розтікання фарби, обмотайте яйце на лінії стику фарб вузьким скотчем чи пластирем.

 

Спосіб 3. Наліпити модні зараз срібні або золотаві наліпки або харчову фольгу. Можна взяти яєчний білок, змазати ним зверху яйце і наклеїти пір'їнки – теж гарний декор.

 

Спосіб 4. Розмалювати яйця харчовими маркерами на водній основі. Навіть нефарбовані коричневі яйця виглядають вишукано, якщо намалювати на них білим кольором прості візерунки.

 

Спосіб 5. Декорувати яйця в техніці декупаж, вона проста – в інтернеті купа відео-інструкцій, можна скористатися цілими паперовими серветками, можна вирізати з них красиві малюнки, накласти на яйце, змастити розчином води і клею ПВА. Він навряд чи проникне під шкарлупу, але якщо хтось боїться, то може використати такі крашанки лише для святкового декору.

 

Натуральні фарбники
Розпитали у мам та знайомих про відвари й соки, в яких фарбують яйця в різні кольори:
коричнево-червоний – сік буряка;
світло-коричневий – розчин завареної кави чи заварка чорного чаю;
зеленуватий – відвар зі шпинату чи кропиви;
рожевий – сік червоних розморожених ягід (полуниці, клюкви);
жовтий – міцний розчин куркуми чи сік обліпихи;
бузково-голубий – сік червонокачанної капусти чи заварка чаю каркаде.
Маємо ще майже тиждень, щоб потренуватися в дизайні яєць. Класна розвага для всієї сім'ї, до речі, – хто ж найгарніше розмалює)

Новини партнерів