Не лише діаманти, а й коштовні прикраси від українських ювелірних марок. Зібрали аж одинадцять.
І кожна створює справді унікальні вироби – власного дизайну, в кількох екземплярах, вкладаючи без перебільшення душу, адже для наших ювелірів – це сімейна або власна справа, навіть у більшості названа за прізвищем. Запам’ятовуйте і робіть собі подарунки до Нового року.

 

Valeriy Gromov Jewellery. Бренду, виявляється, вже 9 років, створює прикраси і для жінок, і для чоловіків. Не тільки класичні з великими мінералами – на заздрість героям «Гри престолів», а й дотепні: химерні мітли, скелет тиранозавра або рукавички та сніжинки – свіжа новорічна колекція.

 

 

KAZKA Jewelry. В основі – традиційні прикраси, але часто марка додає й якісь родзинки: багатошарові переплетіння в перснях, об’ємні оправи до каменів, незвичні «герої» у сережках – ящірки, пташки, листочки. Мають також вироби з натуральних мінералів. На сайті марки можна одразу протестувати, який саме камінь підійде саме вам. Також є колекції весільних прикрас і вироби для чоловіків.

 

 

Kochut Handcrafted Jewelry. Створили троє братів Кочут з Ужгорода, а їхнє прізвище стало назвою марки. Хлопці власноруч розробляють кожен виріб – і в середньовічній стилістиці, і в старослов’янській, і в магічно-казковій. У них можна замовити прикрасу індивідуально, за власним ескізом.

 

 

SOVA. Пропонує сучасні оздоби – персні на фалангу, кафи, сережки-люстри, підвіски. Все дуже лаконічне, легке і стильне. Є лише зі срібла й золота, є й з дорогоцінними каменями.

 

 

Sergey Zhernov. Прикраси цієї марки вирізняються незвичним дизайном і сподобаються тим, хто теж хоче виділятися – наприклад, масивними сережками, які імітують шматочки застиглої лави, чи перснями з величезними мінералами. Чистий фешн, як модно казати.

 

 

Yakimova Jewelry. Марка вміло працює з перлами і обіграє їх як в класичних намистинах, так і в цікавих комбінованих низках. Також створює креативні прикраси з різних мінералів – не всі назви навіть знаємо (скажімо, марокканський флюорит), але відразу хочеться дізнатися, що це за чудо-камені.

 

 

Срібні історії. Як зрозуміло з назви, марка працює лише зі сріблом. Сподобається поціновувачам мінімалізму і ластівок. Вони втілені у багатьох прикрасах марки – від джетів-сережок до роз’ємних (які не цілим кільцем, а ніби розрізані) браслетів.

 

 

PURE Jewelry Studio. Ще одна срібно-мінімалістська марка. Креативить з формами каблучок і сережок – майже невагомих, без декору і деталей. Такі прикраси вподобають ті, для кого оздоби – це витончений штрих, а не головний акцент.

 

 

Dari Jewelry. Марка працює і з золотом, і зі сріблом, і з гарячою склоподібною емаллю. Нічого масивного і важкого – персні, підвіски, ланцюжки, що ледь помітні на тілі лише завдяки міні-акцентам у вигляді бусин. Все у такому чистому стилі, наче японському. Напевно, тому у марки з’явилася нова колекція Japan.

 

 

Fredinskaya jewelry. Абсолютно дівочі прикраси: є сережки, мов різнокольорові льодяники, є вечірні бандажні персні, є елегантні брошки, і навіть окрема колекція Say what you love – підвіски-літери чи написи.

 

 

Edynorih jewelry. «Єдиноріг!» Куди ж без них у наш час?) Пропонує такі ж казкові прикраси: підвіски, ланцюжки, браслети з літерами-медальйонами, бусинами, камінцями. Підібрати можна на свій смак і начепити на ланцюжок все, що хочеш.

 

 

Новини партнерів

?