Yves Rocher створила концентровані шампунь і гелі для душу для підвищення екологічності своїх продуктів.

Нову екологічну гаму так і назвали – I Love My Planet і вона покликана дбати не лише про наше тіло та волосся, а й про збереження природних ресурсів. Бренд Yves Rocher закликає обирати менше заради більшого: #меншепластику #меншекартону #меншеСО2 і розробив етичні косметичні засоби, які мають менший об’єм, але за концентрацією рівні об’ємам стандартних пакувань.

Концентрований гель має спеціальну «розумну» кришку з обмежувальним клапаном

Концентровані гелі для душу
Завдяки своїй інноваційній концентрованій формулі гель для душу став справжнім проривом у косметичній галузі. Компактний флакон 100 мл розрахований на 40 застосувань, є повноцінною альтернативою класичному формату об’ємом 400 мл.

Концентрований гель має спеціальну «розумну» кришку з обмежувальним клапаном, яка при натисканні на флакон дозволяє отримати необхідну для одного застосування кількість гелю для душу.

До колекції увійшло вісім видів гелю: Лаванда-Ожина, Лотос – Шавлія, Манго – Коріандр, Малина-М'ята, Олива – Петитгрейн, Бурбонська Ваніль, Тіаре - Іланг-Іланг, Гранат - Рожевий Перець.

Застосовується так само, як звичайний гель: натисніть на флакон, щоб отримати необхідну для одного застосування кількість гелю. Нанесіть на вологу шкіру масажними рухами, ретельно змийте.

 

Флакони містять у 2 рази менше пластику і потреюбують у 5 разів менше місця у вантажному автомобілі

Концентрований екошампунь для блиску волосся
Ще одна інновація рослинної косметики Yves Rocher. Шампунь теж має об’єм 100 мл – в три рази менший, ніж екошампунь для блиску волосся в класичному об’ємі 300 мл, але розрахований на таку ж кількість застосувань. Його легка флюїдна текстура перетворюється в ніжну густу піну, що лагідно та м’яко очищує волосся. Шампунь теж має спеціальну «розумну» кришку з обмежувальним клапаном.

Рекомендації щодо застосування: нанести 1 краплю шампуню на вологе волосся на шкіру голови, спінити, ретельно змити водою.

Флакони гелів і шампуню містять у 2 рази менше пластику, зроблені з 100% переробленого пластику і підлягають вторинній переробці. Для їхньої логістики потрібно у 5 разів менше місця у вантажному автомобілі. Крім того, при кожному використанні гелю чи шампуню витрачається менше продукту, що менше забруднює навколишнє середовище.

І, що не менш важливо, усі новинки Yves Rocher, як і вся косметика цього бренду, на 97% складаються з інгредієнтів натурального походження, не містять консервантів та парабенів.

Рубрика: 

Новини партнерів

?