Бренд KLEYNOD започаткував вітчизняне годинникарство, єдиний виробляє в Україні моделі швейцарської якості і навіть створює «президентські» годинники для державних нагород.

Започаткував у випадку з KLEYNOD – це не перебільшення. Ті невеличкі годинникові мануфактури та майстри, які створювали «панські дзегари» на ланцюжках ще у польській та австро-угорській частині України, були знищені з приходом радянської влади. І весь час її панування – до проголошення Незалежності годинники у нас не вироблялися взагалі. Аж у 1997 році був заснований Київський годинниковий завод – перше і єдине українське підприємство, яке й зайнялося їхнім серійним випуском. У 1996 році керівник заводу Олексій Золотарьов побував на міжнародній виставці в швейцарському Базелі, подивився на зразки годинникарства і переконався: в Україні можуть створювати навіть кращі! І в 2002 році Київський годинниковий завод почав випускати годинники під українським брендом KLEYNOD.

Українська ідентичність втілена і в назві KLEYNOD, і в дизайні годинників

МАШИНА ЧАСУ
або Як поєдналися гетьманські клейноди і «Клейноди Незалежності»

«Український бренд» – для KLEYNOD це не просто територіальне визначення виробника. Це позиція. Засновникам справді важливо, щоб кожен, хто одягнув український годинник, відчув не лише комфорт, приємні емоції від надійної речі, а ще повагу та приналежність до видатної нації. Навіть назву бренду обрали історичну – KLEYNOD, тобто скарб, коштовність, символ влади, який колись відрізняв українських гетьманів, а тепер – їхніх нащадків.

Українська ідентичність стала основною і в дизайні годинників: частина декорована фрагментами вишивки, частина – національними символами, причому сучасно, стильно, ненав’язливо.

Це одразу припадало до душі всім, хто бачив годинники KLEYNOD. Вже у 2006 році бренду довірили виготовляти подарункові годинники для державних нагород від імені Президента, якими досі відзначають видатних українців – науковців, лікарів, вчителів, військових тощо. Ці годинники внесені в офіційний протокол і незмінно залишаються президентською нагородою, скільки б керівників держави не змінювалося: "клейноди" дарували майже всі наші президенти – від Віктора Ющенка до Володимира Зеленського.

Годинники KLEYNOD купують не лише в Україні, а й за кордоном – і в сусідніх країнах ЄС, і в далекій Канаді. За 17 років, що існує бренд, невеличкий офіс розрісся до власного шоуруму і потужного виробництва, яке загалом вже випустило понад 200 000 українських годинників.

До речі, першу партію далекого 2002 року і першого покупця пам’ятають досі. Це була класична кварцова модель і придбав її чоловік у щойно відкритому відділі KLEYNOD у ЦУМі. В команді бренду жалкують, що контакти того покупця не збереглися, тому що хотіли б запросити на святкування 18-річчя:)

українські годинники – це годинники із швейцарським механізмом. кожен збирається вручну

РУЧНА РОБОТА
або Як і з чого виготовляють українські годинники

KLEYNOD тримається на ринку другий десяток років не лише завдяки патріотичній ідеї та унікальному дизайну. Годинник – практична річ, і якою б вона не була гарною, головне все-таки її надійність. KLEYNOD гарантує якість: українські годинники – це годинники із швейцарським механізмом Ronda, таким же бездоганним, як славнозвісні швейцарські банки.

Зараз KLEYNOD випускає наручні кварцові годинники (на батарейці) та механічні з автопідзаводом, коли годинник підзаводиться від руху руки, раптом хтось не знає:). Всі моделі мають корпус і задні кришки з нержавіючої сталі і чотирирівневий принцип технічного контролю. Заводна головка, циферблат, стрілки – лише високоякісні, ремінці – або з натуральної шкіри або зі сталі.

Кожен годинник збирається вручну: спершу майстер ретельно складає деталь до деталі з мікроскопічною точністю. Після цього окремі фахівці проводять контрольні перевірки, аж поки не переконаються: годинник працює досконало, секунда в секунду.

Зараз у KLEYNOD п'ять колекцій: в стилі етно, мілітарі, в класичному та спортивному стилях 

КОЛЕКЦІЇ «КЛЕЙНОДІВ»
або Якими бувають годинники

Асортимент українських годинників ділиться не лише за згаданим вище принципом роботи (кварцові та механічні), а й за колекціями. Створення однієї – від ідеї, розробки до серійного виробництва – може тривати до року, уявляєте!

Зараз у KLEYNOD п'ять оригінальних колекцій. Лімітована «Клейноди Незалежності» відрізняється елегантністю, статусністю, її особливість – дизайн цифр, що нагадує тризуб. «Класична колекція» універсальна – ці годинники купують і керівники підприємств, і викладачі музичної школи. Колекція Embroidery, в перекладі «Вишиванка», до речі, вподобана жінками, декорована етнічними орнаментами і пасуватиме не лише до вишиванок, а й до ділових, коктейльних і навіть вечірніх суконь – є моделі з елегантними сталевими браслетами. Колекція KLEYNOD Forces присвячена нашим військовим і виконана в стилі мілітарі. Футбольна колекція KLEYNOD Forward і KLEYNOD Champion (присвячені чемпіонату з футболу Євро-2012) виконана в спортивному стилі – чоловіки оцінять.

Чоловічі й жіночі годинники є в кожній серії. Перші, зрозуміло, масивніші за розміром, мають стриманіший дизайн – зверніть на них увагу, якщо хочете зробити гідний подарунок коханому, брату, татові чи шефу. Жіночі моделі, навпаки, тендітні, яскравіші, різноманітні за кольором циферблатів та ремінців. Зупинитися на якомусь одному буде непросто: білий шкіряний ремінець чи металевий сріблястий, вічна класика чи все ж оригінальний орнамент, квадратний циферблат чи круглий… От навіть зайдіть в онлайн-магазин годинників і одразу відчуєте ці «солодкі муки» вибору:)

До годинника має додаватися фірмова упаковка, паспорт і гарантійний талон

ВАЖЛИВІ МОМЕНТИ
або Як правильно вибрати годинник

Тільки-но визначитеся з дизайном, фахівці KLEYNOD радять обов’язково звернути увагу на кілька важливих технічних моментів – вони, між іншим, знадобляться при покупці будь-якого годинника.

  • Корпус з нержавіючої сталі кращий, аніж з латуні або сплаву.
  • Скло має бути сапфірове або мінеральне, але не пластик; ремінець – з натуральної шкіри.
  • На задній кришці годинника повинен бути вказаний серійний номер.
  • До годинника має додаватися фірмова упаковка, паспорт з артикулом, серійним номером, датою виготовлення та датою продажу зі штампом підприємства або онлайн-магазину, а також гарантійний талон на сервісне обслуговування.

Звісно, все перелічене забезпечує відомий перевірений бренд, і купувати годинник потрібно саме в такого – у фірмовому шоурумі або в магазинах партнерів. І купувати бажано вживу, щоб «відчути» годинник: спершу приміряти кілька варіантів обраної моделі (з різними ремінцями або формою циферблата), наочно побачити, який більше пасує до руки, і вже тоді вибрати саме «свій».

На годинник KLEYNOD за бажанням можна безкоштовно нанести гравіювання

ВІЧНІ ЦІННОСТІ
або Чому годинник завжди в моді

Наші юні доньки-міленіалки ростуть в епоху гаджетів, айвотчів і звикли до годинників у телефонах. Але ми, досвідчені жінки, добре знаємо – підростуть і зрозуміють: годинник – це більше, ніж годинник. Він свідчить про статус і здавна вважається ознакою людини поважної, реалізованої, яка знає ціну свого часу. Годинник замінює коштовний браслет, як, скажімо, кварцовий з колекції «Клейноди Незалежності» на блакитному ремінці з інкрустованим циферблатом або механічний з колекції «Вишиванка» з позолотою і українським орнаментом. Годинник ще й підкреслює індивідуальність: на нього за бажанням безкоштовно KLEYNOD наносить гравіювання – цією послугою користується 80% покупців. Ну, і на відміну від електронних гаджетів, годинник надійніший: він не розрядиться несподівано у невідповідний момент і служитиме десятиріччя. Звісно, якщо він брендовий і якісний.

«Клейноди Незалежності», «Вишиванку» носять багато відомих людей, серед них Герої України

ПОЗА ЧАСОМ
або Як доглядати за годинником

Хоч який годинник ви оберете – кварцовий чи механічний, він працюватиме без збоїв – бренд KLEYNOD про це подбав. Достатньо просто ставитися охайно, берегти від перегрівання та перемерзання. І все-таки прочитати спершу рекомендації з догляду, написані в паспорті годинника, бо ми, жінки, часто нехтуємо інструкціями:)

Якщо раптом щось станеться, на годинники KLEYNOD діє гарантія 3 роки, а з моменту покупки передбачене сервісне і постгарантійне обслуговування. Хоча навряд чи воно знадобиться – українські годинники дарують Президенти, а це вже запорука якості. KLEYNOD оцінили й вітчизняні державні організації, великі компанії, які замовляють українські годинники для корпоративних потреб. «Клейноди Незалежності», «Вишиванку» носять багато відомих людей, серед них Герої України, політики, артисти. І відтепер разом з ними маєте бути і ви, україночки:) Тому записуйте, де купити годинник KLEYNOD:

  • онлайн-магазин годинників kleynodwatches.com;
  • шоу-рум: Київ, вулиця Кирилівська, 69 (за попередньою домовленістю);
  • магазини партнерів – понад 30 точок продажів в Україні, адреси є тут.
     
Рубрика: 

Новини партнерів

?