Зволожуючі. Для губ, волосся, шкіри – саме для спеки, коли не хочеться нічого масного й густого. 
Випустили до літа чотири марки, а «україночки» вже встигли протестували ці новинки косметики і чесно рекомендуємо. Погане б не посміли)

Зволожуючий тональний крем ARTISTRY HYDRA-V™ від Amway
Справді хороший для літа, для інших пір року, напевно, теж. Не щільний, легкий і при цьому добре вирівнює тон. Враження, що наносиш просто зафарбований зволожуючий крем, нема відчуття маски. Такий ефект дає екстракт гавайської асаї, вода норвезьких фйордів і якісь особливі прозорі пігменти, спеціальна розробка ARTISTRY™. Тоналка має аж 6 відтінків, сонцезахисний фільтр SPF 15 PA ++, не викликає камедонів – за два тижні використання поки справді їх не помітили, підходить для чутливої шкіри – теж підтверджуємо, тестували саме на такій.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = 

 

Помада-олівець, колекція "Літо 2018" від Yves Rocher
Приємний при нанесенні, наче м’яко змащує губи – такий ефект дають масла каріте і манго. Добре тримається на губах, але, зрозуміло, після обіду вже краще підправити. Сподобалися три свіжі відтінки: червоний, апельсиновий і малиновий.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

 

Пом’якшуючий засіб «Ніжна турбота» Oriflame
Дуже підійшов для вічно сухих зон – ліктів і п"ят, влітку вони ж завжди на виду і після цієї «намазки» одразу робляться зволоженими. Підходить і для губ, рук, повік – живить їх теж. Точніше, живить натуральна олія троянди у складі. І аромат приємний.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

 

Шампунь і бальзам-ополіскувач Head & Shoulders Supreme
Випустили в трьох колекціях: зволоження, зміцнення, відновлення. Всі три однаково захищають від лупи – мають піроктон оламін, який бореться з нею. Водночас з цією «місією» нові засоби ще й покращують волосся залежно від потреб. Ми обрали зволоження, щоб волосся під сонцем не пересушувалося. І воно справді відчутне – напевно, дається взнаки те саме арганове масло, яке входить до складу. Волосся приємне на дотик, легко розчесалося. Щодо перхоті – за одне миття вона не зникла повністю, але після регулярного використання ніби повинна. Побачимо)

Рубрика: 

Новини партнерів