Для очищення, зволоження і живлення шкіри в холодний сезон.
Називається «Домашня фея» і має справді ну майже чарівні властивості. Над ними працювали професійні косметологи львівського бренду натуральної косметики Apothecary Skin Dessert: вивчали старовинні рецепти галицьких аптекарів, адаптували їх до сучасних технологій косметології та перетворили на справжній «десерт для шкіри».

присвячуючи собі 10-15 хвилин у ванні з ароматним «десертом для тіла», відчуваєш себе жіночною, доглянутою, розслабленою, задоволеною

Взагалі, вся косметика Apothecary Skin Dessert і, зокрема, скраб «Домашня фея» містять 70% натуральних складників рослинного походження – те, що особливо потрібно нашій шкірі в холодний сезон. Ми одягаємо купу речей, синтетики, менше рухаємося, більшу частину дня проводимо у приміщеннях з висушеним від обігрівачів, батарей, кондиціонерів повітрям, і все це позначається на стані нашого тіла: шкіра стає більш сухою, її тонус зменшується, целюліт збільшується. Запобігти цьому і протидіяти, серед іншого, допоможе і скраб.

До складу «Домашньої феї» входять олії ши, винограду та мигдалю, які мають цілющу і відновлювальну дію: добре очищують та відлущують ороговілі часточки, покращують колір, зволожують, пом'якшують. Скраб простий у користуванні: достатньо нанести невелику кількість на шкіру і масажними рухами розтерти поступово, ділянка за ділянкою – шкіра одразу робиться гладенькою, наче шовковою. Легке масажування, до того ж, розганяє лімфу і є хорошою профілактикою целюліту. Присвячуючи собі 10-15 хвилин у ванні з цим ароматним «десертом для тіла», відчуваєш себе жіночною, доглянутою, розслабленою, задоволеною.

Замовити скраб «Домашня фея» можна з будь-якого куточку України в будь-який час на сайті http://apothecary.com.ua або за телефоном (098) 527 62 76. Одна порада: спершу заходьте саме у рубрику "Тіло. Скраб", бо у марки Apothecary Skin Dessert ціла колекція різних засобів для догляду – захочете все і забудете, за чим передусім прийшли:)

Рубрика: 

Новини партнерів