Протестували новинку ARTISTRY™ від Amway і назвали її «міні-салон» на дому.
Маючи цей невеличкий прилад, можна й справді вже не ходити щомісяця на чистку до косметолога та ще й самій покращувати стан своєї шкіри і посилювати дію кремів. ARTISTRY™ Dermasonic від компанії Amway – це два в одному: два прилади (схожі ззовні на епілятори, хай вибачає нас виробник за таке порівняння) з двома насадками. Одна ультразвукова, друга – дерма-іон-гальванічна. Звучить намудровано, але по суті це всім давно знайомі ультразвукова чистка і так звана «гальваніка» (в салонах така металева «паличка» з мікротоками, якою водять по обличчю, стимулюючи різні корисні процеси у шкірі). Так от вчені марки ARTISTRY™ (а вони вже 50 років створюють засоби для догляду) вмістили ці дві салонні процедури в один прилад Dermasonic. Точніше, в два, але в одному наборі.

шкіра після гальванічного масажу з сироваткою свіжішає, ніби наповнюється зсередини, робиться пружною

Як вони працюють. Почнемо з чистки – з нагального, так би мовити. Спершу треба зняти макіяж і обличя добре зволожити водою, а краще тоніком (у ARTISTRY™ є спеціальний). Потім беремо ультразвукову насадку і водимо нею по так званим масажним лініям обличчя. Максимум півтори хвилини. За цей час насадка виробляє ультразвукові коливання частотою 30 000 Гц, вони перетворюють воду (або тонік) у потік мікробульбашок, які на великій швидкості проникають у пори і видаляють з них ненависні чорні крапки, бруд, залишки макіяжу. Те саме робить косметолог під час аналогічної ультразвукової чистки в салоні. Зрозуміло, глибоку механічну чистку ультразвукова не замінить, але й не дасть шкірі швидко і сильно забруднюватися. До речі, як сказала на презентації приладу відомий косметолог Людмила Федорич, наші пори наповнюються брудом за два дні. Це зовсім не означає, що на третій день їх вже треба чистити – ні. ARTISTRY™ Dermasonic достатньо використовувати раз у тиждень, і результат буде відчутним.

У дерма-іон-гальванічної насадки дещо інша місія: за допомогою іонних потоків стимулювати відновлювальні процеси у шкірі і «просовувати» складники кремів у її глибокі шари. Робити це можна у п’яти режимах і з п’ятьма сироватками ARTISTRY™ залежно від потреб шкіри: для підживлення –  з вітаміном С, для зволоження ARTISTRY HYDRA-V™, для сяяння шкіри ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™, для ліфтингу ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™, проти зморшок ARTISTRY YOUTH XTEND™. 
Застосування теж просте: на добре очищену шкіру наносимо сироватку і водимо насадкою по масажним лініям. Головне, не заснути – процедура ж приємна:) Зупинитися, хоч як там, доведеться, коли шкіра поглине сироватку – на сухій шкірі насадка просто не «ковзатиме». Втім, характеристика «суха» не зовсім точна: шкіра після дії гальванічної насадки та сироватки відразу свіжішає, ніби наповнюється зсередини, робиться пружною. І це вже після одної процедури ARTISTRY™ Dermasonic, а що буде при систематичному використанні (наприклад, раз в два тижні) – сподіваємось, наша шкіра "скине" років десять, тому вже відкриваємо салон на дому!)

Рубрика: 

Новини партнерів