Бренд ARTISTRY™ створив колекцію масок для шкіри з екстрактами NUTRILITE™.

Нова колекція масок Artistry Signature Select – це п’ять формул, розроблених для всіх типів шкіри: зволожувальна, очищувальна, освітлювальна, відлущувальна, для підтягування. Кожна збагачена цінними фітонутрієнтами від NUTRILITE – натуральними екстрактами гранату, чорної смородини, цитрусових, білого насіння чіа, екстракту зеленого чаю.

Втім, це не єдина особливість масок Artistry Signature Select. Унікальність в тому, що їх можна комбінувати між собою під час одної процедури. Наприклад, на жирну T-зону можна нанести очищувальну, поруч на суху зону щік – зволожувальну тощо, потім зачекати 7 хвилин і змити теплою водою. Так з п’яти масок можна створити понад 25 комбінацій!

“Персоналізовані маски Artistry Signature Select – це дещо більше ніж просто догляд за шкірою, це, перш за все, – якісне піклування про себе без потреби витрачати багато часу на процедури, – каже Келлі Темплтон, віце-президент напрямку Global Beauty бренду ARTISTRY. – До того ж основні компоненти масок вирощені на наших власних фермах NUTRILITE, що робить їх склад виключним і максимально корисним”.

Створюйте власні семихвилинні СПА-процедури вдома

Зволожувальна маска Artistry Signature Select зволожує суху, стягнуту та подразнену шкіру. Ключовий інгредієнт – екстракт зеленого чаю, багатий на корисні антиоксиданти. Ніжна та м’яка текстура маски, подібна до крему-суфле, огортає шкіру, глибоко живить її, забезпечуючи вологістю на цілий день.

Освітлювальна маска Artistry Signature Select повертає тьмяній, млявій шкірі природнє сяйво та енергію. Шовковистий мус з білим насінням чіа, натуральними крупинками люфи та гранулами жожоба миттєво вирівнює тон обличчя.

Очищувальна маска Artistry Signature Select рятує шкіру та пори, що потребують глибокого очищення. Завдяки поєднанню французької глини, зерен вівса та екстракту цитрусових, щільний глиняний склад маски звільняє обличчя від усіх надлишків. В результаті шкіра позбавлена жирного блиску, а пори стають менш помітними.

Маска для підтягнення Artistry Signature Select трансформує шкіру, яка втратила пружність. Ключовий інгредієнт маски – екстракт гранату – який має зігріваючий ефект і покращує кровообіг. ЇЇ ніжна, гелево-медова структура легко наноситься на обличчя і надає шкірі пружності та природнього вигляду.

Відлущувальна маска Artistry Signature Select перетворює нерівну шкіру на гладеньку та сяючу. Натуральні кристали тростникового цукру ніжно видаляють відмерлі клітини рогового шару, а екстракт чорної смородини допомагає обличчю залишатись м’яким та зволоженим після кожного використання маски.

Створюйте власні семихвилинні СПА-процедури вдома, або покличте подруг на спільну СПА-вечірку #GirlsNightIn та насолоджуйтесь разом всім спектром кольорів, текстур та ароматів, що повертають природній стан шкіри!

Рубрика: 

Новини партнерів