12 основних вітамінів, 10 ключових мінералів і фітонутрієнтів проти весняного авітамінозу.
Зрештою, не лише проти весняного і не лише проти авітамінозу – усе перелічене необхідне просто для хорошого самопочуття і здоров'я. Адже за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), кожного дня нам необхідно вживати щонайменше 5 порцій фруктів та овочів з п'яти кольорових груп – зеленої, білої, жовтої, червоної та фіолетової. А тепер зізнаємося: хто з нас стільки їсть? За даними того ж ВООЗ, лише один з чотирьох і той, напевно, або мешканець «країн вічного літа», де тих овочів і фруктів вдосталь цілий рік, або зациклений на правильному харчуванні ЗСЖник:) А такі, як ми, – звичайні україночки, навіть стежачи за раціоном, фізично не маємо можливості з'їдати щодня п'ять різних овочів і фруктів: і ненітратний огірок, і корінь селери, і персик, і малину, і баклажан і ще й у потрібній кількості.

Тому бренд NUTRILITETM компанії Amway ще у 1934 році створив «замінник» – вітамінну дієтичну добавку, в якій поєднав усі необхідні людині вітаміни і мінерали. За неповні сто років існування вона стала №1 серед вітамінів і постійно вдосконалювала склад і форму. Цього року вітамінну добавку NUTRILITETM DOUBLE XTM збагатили комплексом PhytoBlendTM – фітонутрієнтами (хто не знає: phyto з грецької – рослина, а nutrients – те, що дає життя). Тобто, додали у вітаміни екстракти 22 фруктів, овочів і цілющих трав тих самих «прописаних» ВООЗ п’яти кольорових груп, які не завжди є можливість додати до щоденного раціону.

Виглядають вони, як звичайні вітамінки, згруповані за кольорами і видом. Приймаєш по три двічі на добу з їжею – вранці і ввечері і… можеш фруктів овочів більше не їсти – вони всі вже «спресовані» в таблетку:) Жартуємо! Їсти свіжі фрукти і овочі, як й іншу улюблену їжу, можна і треба, але вже знаючи, що якщо не встигла за день скуштувати навіть яблуко чи банан чи салат – не страшно, організм потрібну дозу вже отримав з «нутрілайтом дабл ікс»:)

До речі, NUTRILITETM DOUBLE XTM, як зрештою вся продукція компанії Amway, не містить штучних підсолоджувачів, барвників, ароматизаторів або консервантів, а його зручний і компактний контейнер можна покласти навіть у невелику сумочку, щоб завжди мати під рукою і залишатися здоровою:) 

 

Рубрика: 

Новини партнерів