Сервіс, яким можна швидко і безкоштовно передати гроші з-за кордону в Україну. 
Придумав цей мобільний сервіс прибалтієць, а нині генеральний директор TransferGo Даумантас Двілінкас ще в 2012 році. І за неповних сім років цю послугу вже запровадили 47 країн Європи, Азії, США, Канади і Латинської Америки. З 2017 року TransferGo працює й в Україні у партнерстві з «ПриватБанком». І з того часу – лише уявіть – здійснено понад 500 тисяч грошових переказів з Європи в Україну на суму понад 100 мільйонів євро.

То ж, україночки, якщо маєте когось за кордоном – маму на заробітках, чоловіка у відряджені чи бізнес-партнерів, майте на увазі: тепер переказати гроші можна значно швидше і безпечніше – фактично, в один клік, завантаживши мобільний сервіс і натиснувши кілька опцій. Ми про нього, на жаль, дізналися лише зараз – на спеціальній презентації TransferGo і «ПриватБанку», яку особисто провів Даумантас Двілінкас у Києві та ще й у форматі унікальної "вечері в темряві". До слова, цей молодий і талановитий підприємець увійшов до рейтингу Forbes «30 Under 30», а сервіс TransferGo номіновано як «Найбільш швидко зростаючий стартап року» на TechCrunch Europa Awards 2018.

до України через TransferGo можна відправити перекази-онлайн із 34 країн світу

Сервіс справді простий в користуванні, безпечний, має різні зручні варіанти грошових переказів, а сам мобільний додаток успішно адаптований українською мовою для Android і iOS. Не дарма TransferGo вже скористалися 110 тисяч українців у країнах Європи, щоб переказувати гроші своїм близьким. За даними TransferGo, в 2018 році найпопулярнішими варіантами доставки грошових переказів серед українців були «зараз» (доставка в Україну за 30 хвилин) і «безкоштовно» (нульова комісія при відправці грошей в Україну з банківського рахунку).

«Ми спостерігаємо, що все більше українців надають перевагу міжнародним грошовим переказам онлайн. Так, наприклад, у 2018 році понад 1,8 мільйона наших клієнтів скористалися онлайн-послугою міжнародних грошових переказів, здійснивши транзакцій на 25% більше, ніж у попередньому році», – поділилася на презентації Марія Страшко, керівник управління міжнародних грошових переказів «ПриватБанку». «Глобальний ринок онлайн-переказів з року в рік стрімко зростає і, згідно з останніми статистичними даними, в 2018 році його частка склала понад 35%, що на 5% більше, ніж у 2017 році», – зазначив на презентації Даумантас Двілінкас.

Зараз до України через TransferGo можна відправити перекази-онлайн із 34 країн світу. Впевнені, серед них точно є ті, де живуть чи бувають рідні наших україночок:)

Рубрика: 

Новини партнерів