Називається ARTISTRY SUPREME LX™, який за чотири тижні робить обличчя молодшим на 15 років.
От саме зараз компанія Amway, якій належить ця інноваційна розробка, дала україночкам крем на тестування. Точніше, два – це набір регенеруючих кремів ARTISTRY SUPREME LX™: для обличчя і для шкіри навколо очей.

Враження справляє не лише обіцяний омолоджуючий ефект, а й упаковка: золоті скриньки, баночки, схожі на коштовні кристали – окраса жіночої полички у ванні:) Ми в редакції сперечалися, кому ж вони дістануться, не менше, ніж хто тестуватиме креми. Вирішило жеребкування і віковий ценз:) – все-таки це засоби для зрілої шкіри.

Вчені ARTISTRY™ дистилювали вічно молоді стволові клітини гарденії Gardenia Grandiflora і отримали еліксир, який стирає ознаки старіння на шкірі. Додали до нього комплекс CellEffect24 з чистим золотом та інгредієнти NUTRILITE™ (все авторські розробки Amway), які посилюють дію еліксиру і – увага – здатні покращити тонус шкіри у 68 разів. І це не порожня цифра, а результат тривалих досліджень.

 

Текстура крему дуже приємна, не водянита, не жирна, але добре підживлює – те, що треба для зимового сезону

В інструкції до крему зазначається, що вже на третій день користування шкіра виглядає доглянутою, пружною, на другому тижні – легкі зморшки розгладжуються, шкіра світлішає і виглядає здоровою. Після чотирьох тижнів користування значно зменшується кількість зморшок і пігментних плям, овал наче підтягується, а після двох місяців обличчя виглядає на років 10-15 молодшим.

Наші україночки тестують крем лише другий тиждень і дуже сподіваються помолодшати до Нового року:) А якщо без жартів, то зміни шкіри справді помітні. Текстура крему дуже приємна, не водянита, не жирна, але добре підживлює – те, що треба для зимового сезону. Справді з перших днів знімає відчуття стягнутості, сухості і наче вирівнює поверхню шкіри. Всі зморшки поки що не зникли:), але вони стали не такі виразні: можливо, завдяки регулярному догляду (тестування зобов’язує не попускати ані дня), можливо завдяки тій самій гарденії і золоту – побачимо ефект через наступні два тижні. Втім, красномовним є й інший факт: тестувальниці наносять крем дуже ощадливо:) – хочуть, щоб він у тих баночках ніколи не закінчувався, бо класний вже своєю живильною дією і змушує до дисципліни в догляді:)

Рубрика: 

Новини партнерів