Тіні-олівець, помада-олівець, палітра румяна-хайлайтер-пудра, туш 3-в-1 і бальзам-помада – ARTISTRY STUDIO™ від Amway створила одну лінійку для всіх потреб макіяжу.

Назвали новинку ARTISTRY STUDIO™ NYC Edition і присвятили її Нью-Йорку – яскравому місту, повному пригод і натхнення. Навіть упаковку зробили йому під стать – в насичених кольорах, з модними малюнками. Автором, до речі, є відома художниця Lady JDay.

Втім, як для нас, особливість цієї новинки не лише в ідеї та обгортці, а суті життя у сьогоденних мегаполісах – динамічного, невпинного, де нема часу на зайві рухи і є потреба максимально все спростити. ARTISTRY STUDIO™ NYC Edition саме це й забезпечує – один засіб замінює або поєднує одразу два-три і при цьому повністю відповідає модним «макіяжним» трендам.

Мультифункціональна косметика економить час, гроші і місце в косметичці

Багатофункціональна туш для вій 3-в-1. Такої ще, відверто кажучи, й не бачили: в ній крутиться ковпачок, наче в телескопічній трубці. Якщо його викрутити на максимум, щіточка видовжується і надає віям об’єм. Якщо ковпачок, навпаки, вкрутити, щіточка вкорочується і при фарбуванні лише подовжує вії. На ній є й окремий рядок з короткими щетинками, він має ще одну, третю, функцію – розділяє вії. Якість туші протестували особисто: вона водостійка, не тече, не розмазується і – парадокс – легко змивається звичайною водою, без усіляких там спецзасобів.

Мультифункціональна палітра для макіяжу складається з рум'ян, хайлайтера і пудри у трьох відтінках, які максимально поєднуються між собою і підходять одне одному. Тобто не треба купувати окремо всі ці засоби, мучитися-підбирати-вгадувати відтінок – вони вже підібрані професійними візажистами-колористами.

Відтінковий бальзам для губ одразу «вбиває двох зайців»: він працює, як бальзам – пом’якшує і підживлює шкіру губ і водночас, як помада чи блиск, надає їм улюблений відтінок. Їх є кілька – і ніжно-рожевий, і червоно-кораловий.

Сяюча компактна пудра 3-в-1. Окрім застосування – пудру можна наносити і на обличчя, і на зону декольте, – вона підкупає ще й футляром з люстерком і професійною підсвіткою по периметру. Все видно навіть у темному приміщенні. Навіть заздрість подружок:)

Тіні-олівець для повік 2-в-1 економить час і місце в косметичці. Один кінчик олівця – це кремові тіні, другий кінчик – це, власне, олівець. Навела стрілки, перевернула олівець, нанесла тіні, розтушувала – і все.

Помада-олівець для губ 2-в-1 створена за тим же принципом, що й згаданий вище олівець для повік. Ним, між іншим, легко створити модний зараз ефект обмре або ефект зацілованих губ: спершу окреслюємо контур кінчиком-олівцем, потім розтушовуємо кінчиком з кремовою помадою.

Рубрика: 

Новини партнерів