TEZ TOUR створив для туристів сервіс доступу до мережі за кордоном Only Internet Global. 
Створив разом спеціальним підрозділом TEZ Telecom, який знається саме на мобільних технологіях, для того, щоб під час відпочинку наші мандрівники мали доступ до інтернету в будь-якій країні. Зараз, уточнив на окремій презентації сервісу засновник TEZ Telecom і комерційний директор TEZ TOUR Аркадій Маслов, SIM-карта Only Internet Global має покриття у 210 країнах.

Виглядає, як звичайна SIM-карта, яку вставляєш в телефон (підходить до всіх мобільних, підтримує формати 2G, 3G, 4G LTE), активуєш (є інструкція) і користуєшся, тільки-но пересікаєш кордон. «Україночки» вже встигли скористатися і переконатися, що це класна штука з кількох причин. Перша і головна, ти без обмежень сидиш у фейсбуці, пошті, гуглиш, переглядаєш новини як у відряджені в тихенькому польському Вроцлаві, так і на відпочинку в велелюдному грецькому Іракліоні. На Мальдівах, кажуть, теж)

Друга причина – вартість. Платиш 25€ – це і є баланс, який списується лише при фактичному використанні з розрахунку 0.01€ за Мб Інтеренету. Без абонентської плати, комісій чи якихось обов’язкових платежів – ти купив картку і вже за все заплатив. Ми порівняли (ми дівчата економні) і точно: SIM-карта Only Internet Global вигідніша за роумінгові пропозицій місцевих операторів зв’язку.

коли прийдете купувати путівку на літній відпочинок, одразу придбайте SIM-карту Only Internet Global

Якщо раптом передивилися через мобільний інтернет 133 серіали і витратили на це весь баланс (напевно, його можна швидко розфітькати лише на перегляд відео), то поповнити SIM-карту Only Internet можна на офіційному сайті teztele.com через власний кабінет. Тут же можна переглядати і контролювати трафік і кількість витрачених Мб. У нас, скажімо, за дві поїздки активного користування соцмережами і мессенджерами з балансу списалося лише 6€.

Продається Only Internet Global лише в офісах TEZ TOUR або у партнерів TEZ Telecom за кордоном. Її можуть навіть доставити додому чи у будь-який куточок світу. Тож, коли прийдете купувати путівку на літній відпочинок, одразу придбайте SIM-карту. Потім самі скажете нам дякую, бо справді вигідна штука:) Навіть, якщо ви їдете на море і хочете відпочити від нас і соцмереж, все одно придбайте: окрім моря в подорожах є переїзди, очікування в аеропортах, місцеві цікавинки – маючи Only Internet Global, ви зможете зайти в інтернет в дорозі, прокласти новий маршрут, загуглити місцеві ресторанчики чи прочитати про місцевість, якщо підете на ескурсію.

Хороших поїздок)

Рубрика: 

Новини партнерів