Зручна і модна альтернатива судочкам і баночкам. Є навіть з підігрівом.
Знахідка для всіх, хто працює: адже обідати щодня у кафе та їдальнях накладно, та й не завжди встигаєш або ж дотримуєшся особливого харчування. Звичні пластикові судочки протікають, самі знаємо, скляні баночки бˈються і їсти з них… не дуже. Інша справа спеціальні контейнери: ще донедавна переважали дитячі, а зараз зˈявилося безліч варіантів саме для дорослих. Побачили в інтернеті на loftshoplunchbox, beridari, packandgo, ideashop. Називаються ланчбокси, коштують від 250 гривень, але того варті. Бо герметично закриваються, мають кілька відділень чи зйомних ємностей – можна покласти одразу салат, м"ясо,  фрукти. Миються у посудомийці, годяться для мікрохвильовки. Є термозберігаючі і навіть з підігрівом.

 

 

Ще знайшли термосумки або, по модному, ланчбег – торбинки різних форм для тих самих контейнерів чи домашніх судочків. Всередині зі спеціальної фольги, яка утримує тепло і, що важливо, запахи та рідину, якщо раптом щось розіллється. Їх можна прати і можна носити, як сумочку. Декотрі «фасони» від сумок й не відрізниш і аж хочеться викласти на робочий стіл – не для обіду, а похизуватися:) Між іншим, хороший подарунок колезі.

 

Фото loftshop, beridari, packandgo, lunchbox, TERMO Lunch bag, lunch Plaid, Lunch Skin, Pocket Bag, Don't touch my lunch, ideashop

Рубрика: 

Новини партнерів