Вийде книга рецептів з роману Софії Андрухович та фільму «Віддана».

Цей фільм – екранізація бестселеру Софії Андрухович «Фелікс Австрія», який зараз знімається компанією FILM.UA Production – україночки навіть зробили репортаж зі знімального майданчику і описали тут.

І от зараз, саме до прийдешніх свят, FILM.UA Production і «Видавництво Старого Лева» зробили подарунок для всіх шанувальників роману – видають кулінарний записник «Галицькі смаколики» з рецептами галицької кухні, які героїні твору Софії Андрухович готують у фільмі.

Записник «Галицькі смаколики» – це гарна нагода створити свою особливу книжку рецептів і продовжити родинні традиції

Карманадлі, андрути, ґаляретка, різдвяний борщ з крепликами, цвібак – ці страви, подані в книзі у формі листів, адаптувала відома кулінарна блогерка пані Стефа (дослідниця галицької кухні Маріанна Душар). «Записник «Галицькі смаколики», – зазначила вона, – це гарна нагода створити свою особливу книжку рецептів: продовжити родинні традиції або й започаткувати нові. Коронні страви, наїдки, які дивують, кулінарні винаходи і витребеньки, рецепти отримані у спадок від близьких людей – усе це більше, аніж просто їжа. Мені б дуже хотілося, щоб ця епістолярія мала продовження – можливо, хтось знайде зшитки з переписами своєї прабабці і спече нарешті власне той «пляцок з априкозами», смак якого пам'ятав через роки... А потім запише кілька своїх «коронок» в цей зошит. І цей колообіг таємних знань не обірветься».

Записник ще й чудово проілюстрований – атмосферними кадрами з фільму «Віддана». Також його можна буде доповнити власними рецептами, ідеями та записами – для цього відведені окремі сторінки.

записник вийде вже на початку грудня, а прем’єра «Відданої» запланована на 16 січня

«Коли ми почали працювати над фільмом «Віддана», відразу зрозуміли, що культурна спадщина Галичини тих часів була настільки багата, що вмістити її лише в одну кінострічку неможливо. Кулінарія – тільки одна з наявних граней, проте принципово важлива. Вечеря для родини була не просто вживанням їжі. Це була кульмінація дня з власними ритуалами, під час якої люди спілкувались у сімейному колі, зміцнювали родинні зв’язки. Водночас рецепти були цінним скарбом, яким старші жінки ділилися з молодшими родичками, а ті – зі своїми. Ось цю спадкоємність ми і намагаємось зберегти», – поділилась продюсерка стрічки «Віддана» Надія Зайончковська.

Кулінарний записник «Галицькі смаколики» вийде вже на початку грудня, а прем’єра фільму «Віддана» запланована на 16 січня 2020 року.

Рубрика: 

Новини партнерів