Нарешті його не треба чистити від снігу, льоду і не прокидатися на годину раніше, щоб розморозити своє авто.
«Ковдра» називається Icescreen, знайшли її на сайті http://www.icescreen.com.ua/ і вже купили: ціна цього зимового порятунку лише 450 гривень, дівчата.

 

 

Виглядає справді як ковдра, зроблена із спеціальної тканини з особливим «антизамерзальним» прошарком – кріпимо на лобове скло і забуваємо про намерзання льоду, снігові замети, фізкультхвилинки з розчищення скла, літри бензину на його обдув, мокрі куртки і замерзлі руки. Кріпиться дуже легко, переконайтеся самі:

 

Між іншим, Icescreen підходить і Micra, і Camry – для будь-якого авто. Легко складається, важить якихось півкіло – можна навіть у сумочку сховати, але краще у багажник. Для літа теж пригодиться – має ультрафіолетовий захист і не дасть палючому сонцю нагріти салон.

 

Замовити можна просто на сайті http://www.icescreen.com.ua. Доставлять «Новою поштою» наступного ж дня – поспішаймо у нинішні снігопади. І поки ціна 450 гривень. Бо так вже втомилися від того скребка. І рук шкода. І курток. І поспати зранку хочеться, а не бігти відчищати машину:)

Рубрика: 

Новини партнерів