Крем-гомаж, міцелярний шампунь, оцет і бальзам нової гами догляду від Yves Rocher. 
Вона так і називається «Детокс і відновлення» і створена саме для того, щоб наше волосся найменше відчувало і страждало від дії навколишніх забруднень. Особливо, волосся мешканок мегаполісів: зранку помиєш голову, день побігаєш серед асфальтного пилу вулиць і вихлопних газів доріг і на вечір волосся треба знову мити.

 

Морінга стала основним активним інгредієнтом гами «Детокс і Відновлення»

Втім, миття знімає лише поверхневе забруднення, а є ще токсини, які просто так не змиєш, особливо нашою неідеальною водопровідною водою. Шкідливий вплив середовища з року в рік стає дедалі нагальнішим і, відповідно, детокс-властивості косметики набувають такого ж значення, як зволоження чи очищення. Саме тому французька косметична марка Yves Rocher, яка вже давно займається проблемами екології, створила одразу цілу гаму засобів детокс-догляду – саме для волосся.

Підказкою для її створення, як, зрештою, й для створення всіх засобів марки, стала сама природа – точніше, насіння морінги. Воно багате пептидами, а в подрібненому до стану муки вигляді ще й «вміє» фільтрувати шкідливі домішки і здавна використовується для очищення води. Морінга й стала основним активним інгредієнтом гами «Детокс і Відновлення», яку у вересні презентували в Україні.

У гамі аж чотири засоби. Але не лякайтесь – для них не потрібні години часу) Два взагалі можна чергувати через раз. Перевірили, протестували, склали навіть власний план детоксу – розповідаємо.

Крок перший – детокс: крем-гомаж. Новинка, як для нас. Схожий на ніжний скраб, наноситься лише на шкіру голови і коріння волосся перед шампунем. М'яко помасували буквально пару хвилин (такий собі самомасаж голови) і змили. Гомаж добре видаляє омертвілі часточки шкіри, зменшує вироблення шкірного себуму. Щодня ним користуватися не треба – достатньо двох разів на тиждень, так само як і скрабом для тіла.

 

В гамі «Детокс і відновлення» не менш, ніж 93% інгредієнтів натурального походження

Крок другий – очищення: міцелярний шампунь. За дією схожий на міцелярну воду для обличчя. Хто ще не знає, то міцели – це мікрочасточки, здатні «зняти» найглибші забруднення. Так і новий шампунь від Yves Rocher легко змиває з волосся всі токсини.

Крок третій – захист: бальзам. Його застосування вже давно є нормою. Схема традиційна: нанесли по всій довжині волосся, крім коріння, потримали хвилину-дві, змили. Бальзам, наче огортає волосину захисною плівкою і робить її еластичною, і це відчувається одразу.

Крок четвертий – споліскування: оцет. Цей засіб вже давно є родзинкою Yves Rocher, а нова детокс-версія точно стане косметичним бестселером. Розвели столову ложку в літрі води або чайну в склянці, сполоснули волосся – воно тут же робиться блискучим і м'яким, що дуже важливо при жорсткій воді. До речі, його можна чергувати зі звичайним кондиціонером.

До речі, гаму «Детокс і відновлення» вже назвали «веганською косметикою». В ній не менш, ніж 93% інгредієнтів натурального походження, без мінеральних масел, парабенів, віддушок. Тюбики, як і в усій косметиці Yves Rocher, виготовлені з полегшеного пластику – марка дбає не лише про наше чисте волосся, а й про чисте навколишнє середовище.

Рубрика: 

Новини партнерів