Найбільший онлайн-магазин одягу і взуття запровадив новий сервіс «обирай, приміряй, плати посмішкою».

І це не жарт: посмішка до оплати теж приймається, хоча не є обов’язковою умовою:) Головне в KastaID, створеній спільно з Visa і "ПриватБанком", все ж таки обличчя покупця – саме воно, точніше його сканування і зображення, дає доступ до нової функції Kasta оплачувати лише ті речі, які підійшли за розміром, фасоном, кольором чи іншими забаганками:) Раніше, купуючи у цьому маркетплейсі, ми мусили б спершу річ оплатити і лише після отримання і примірки мали б змогу її повернути, якщо б не підійшла, не сіла, не сподобалася. Із запровадженням KastaID можна вже не платити в момент замовлення, а відкласти товар у найближче відділення KastaPost, прийти туди, поміряти і лише потім оплатити ті речі, які підійшли.

Але для цього спершу потрібно отримати KastaID. Це просто: скачуєте на смартфон і реєструєтесь у мобільному додатку Kasta.ua, вводите свої дані, прив’язуєте до них свою банківську картку Visa, завантажуєте своє фото, оформляєте карту лояльності KastaBlack – все. Потім спокійно приходите у відділення (будь-яке із 105 KastaPost) за відкладеним товаром і… посміхаєтесь у спеціальний ідентифікаційний планшет:) Ну добре, можете просто у нього подивитися:) Він розпізнає ваше обличчя і автоматично повідомить менеджеру KastaPost, які речі винести для примірки – хоч десять, якщо стільки на радощах відкладете, вже не боячись не вгадати з розміром:)

Це справді зручна опція – україночки її чесно протестували на презентації KastaID. Для зручності Kasta навіть випустила відеоінструкцію.

KastaID – це можливість зробити свій онлайн-шопінг зручнішим, швидшим і дешевшим

До слова, разом з україночками KastaID особисто тестували й генеральний директор Kasta Андрій Логвін, регіональний менеджер Visa в Україні, Білорусі і Молдові Світлана Чірва і член правління ПриватБанку Сергій Харитич – так би мовити, ідейні натхненники нового сервісу. Єдиного і першого в Україні, щоб ви розуміли, і розробленого на базі технологій «Амазону» – світового лідера маркетплейсів. «Наші клієнти матимуть ще одну можливість зробити свій онлайн-шопінг зручнішим, швидшим і дешевшим. І вони, як завжди, зможуть першими протестувати інновації, які вже працюють на Заході», – справедливо пишається Андрій Логвін. А ми тішимося, що відтепер не перейматимемося, який розмір взяти – S чи M і чи не закороткі будуть джинси: з KastaID кожну річ можна спершу поміряти.

Рубрика: 

Новини партнерів